Oferta specjalna

LIDO di JESOLO (Włochy)

 LIDO di JESOLO

Wyżywienie HB

OPIS REGIONU

Lido di Jesolo to jedna z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych nad Adriatykiem. Wspaniała piaszczysta plaża, ciągnie się przez 15 km. W kurorcie znajduje się kilkaset hoteli i apartamentów, około 600 restauracji i trattorii, bary, sklepy, dyskoteki, kluby nocne. W okresie wakacyjnym trzynastokilometrowa, główna ulica staje się deptakiem, a na placach organizowane są koncerty.

W Lido di Jesolo znajduje się także:

Aquapark Caribe Bay- park wodny czynny jest zazwyczaj od końca maja do połowy września. Na terenie parku znajduje się kilkanaście basenów, z czego największy ze sztuczną plażą i sztucznymi falami. Ponadto kilkanaście zjeżdżalni, miejsca do wypoczynku, wieża do skoków na linie, domki letniskowe na terenie parku, tory wodne, place zabaw dla najmłodszych i mnóstwo innych atrakcji. Park Caribe Bay szczyci się hasłem reklamowym, że jest najnowocześniejszym i najlepszym parkiem wodnym w całych Włoszech.

Pole golfowe w zachodniej części miasta znajduje się pięknie położone, zielone pole golfowe z oczkami wodnymi i delikatnymi wzniesieniami. Szczegóły i ceny idące w tysiącach euro dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Golf Club Jesolo.

Sea Life Aquarium główną atrakcją jest podwodny tunel, gdzie nad głowami pływają rekiny. Można także podziwiać inne kolorowe ryby oraz koniki morskie. Zazwyczaj akwarium jest czynne do 17:15, ale w czasie wakacji w wybrane dni jest zamykane dopiero o 20:45.

Tropicarium Park kolejny park z akwariami wodnymi. Na terenie obiektu można oglądać różnego rodzaju kolorowe ryby, rekiny, krokodyle i 400 innych ryb, płazów i zwierząt, głównie tropikalnych, żyjących w wodzie.

RAMOWY PROGRAM

DZIEŃ 1  Warszawa – nocny przejazd

Zbiórka uczestników o godz. 19.00 na parkingu przy PKiN, od strony wejścia do Metro Centrum, odjazd autokaru w kierunku granicy.

Osoby z innych miast – miejsce wsiadania, godzina zbiórki i ewentualna dopłata- do uzgodnienia.

DZIEŃ 2  Austria – Lido di Jesolo

Przejazd przez Austrię, dłuższy postój na śniadanie, płatne we własnym zakresie. Przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3-8 Lido di Jesolo

Śniadania i obiadokolacje w hotelu.

Wypoczynek nad morzem.

Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

DZIEŃ 9

Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie,. Czas wolny na ostatnie zakupy lub plażowanie.

Około godziny 14.00 wyjazd do Polski – nocny przejazd. Podczas podróży dłuższy postój, możliwość zjedzenia kolacji w restauracji na koszt własny.

DZIEŃ 10

Powrót do Warszawy we wczesnych godzinach porannych.

TERMIN

Osoba dorosła

Dziecko 0-3 lata

Dziecko 3-12 lat

Powyżej 12 lat, trzecia osoba w pokoju

25.06-04.07.2021

2090 zł

750 zł

1710 zł

1960 zł

02.07-11.07.2021

2090 zł

750 zł

1710 zł

1960 zł

Cena zawiera:
- transport autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC, uchylne siedzenia);

- opłaty drogowe i parkingowe;

- zakwaterowanie i wyżywienie dla 2 kierowców, autokar pozostaje z grupą na miejscu
- zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu *** klasy turystycznej, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, hotel Grifone, Vianello lub o podobnym standardzie;
- wyżywienie: 7 śniadań typu bufet (wspólny lub przy stoliku), 7 obiadokolacji (2 dania gorące + deser + surówki + woda w karafkach);
- ubezpieczenie UNIQA NNW 2000 euro, KL 10000 euro, bagaż 200 euro;
- opiekę licencjonowanego pilota;

- podatek VAT;

- TFG.

Cena nie zawiera:
- dopłaty do pokoju jednoosobowego – 380 zł;

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie + 2,8% ceny;

- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro dziennie;

- opłaty za napoje do obiadokolacji (oprócz wody w karafkach)

- opłaty klimatycznej w wysokości 1 euro/osoba/dzień. Dzieci do lat 12 nie płacą.

- Turystycznego Funduszu Pomocowego – obligatoryjny, bezzwrotny 10 zł osoba. Dziennik Ustaw – Rozporządzenie z dnia 22 grudnia 2020 poz. 2379

- testu na Covid 19, wykonanego nie później niż 48 godzin przed przekroczeniem granicy. Liczy się godzina pobrania materiału do badań. Koszt badania w zależności od testu, na dzień dzisiejszy Włochy honorują testy PCR oraz antygenowe

Uwagi:

- Wyjazd jest zorganizowany zgodnie z wymogami dotyczącymi obostrzeń w związku z pandemią COVID 19.

- Ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i podane przy minimum 30 osobach.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

W cenie przejazd autokarem, opłaty drogowe, parkingi, bilety wstępu, przewodnicy

Wenecja

Przejazd na Punta Sabbioni, rejs po Lagunie Weneckiej do Placu św. Marka. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym m.in. Placu i Bazyliki św. Marka, spacer przez plac Santa Maria Formosa, św. Jana i Pawła do Rialto. Czas wolny. Powrót na Plac św. Marka malowniczym labiryntem weneckich uliczek. Rejs powrotny. Cena około 35 euro/osoba

Padwa

Zwiedzanie z przewodnikiem miasta św. Antoniego m.in. bazyliki, Uniwersytetu, Cafe Pedrocchi, czas wolny. Cena około 25 euro/osoba

Gardaland

Największy i najbardziej znany park rozrywki we Włoszech nad jeziorem Garda. Całodzienny Pobyt w parku, w cenie biletu wszystkie atrakcje.

Cena ok. 70 euro osoba dorosła, dzieci poniżej 100 cm maja bilet bezpłatny, poniżej 10 roku życia bilet ulgowy     

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.6965)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.6965)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)