Oferta specjalna

Hotel DEL CARDO

ALTA VALTELLINA

Hotel DEL CARDO ***

www.hotelcardo.it

BORMIO - centrum regionu oraz znany Ośrodek narciarski położony u podnóża góry Cima Bianca (3012 m n.p.m). Nieopodal znajduje się lodowiec Stelvio, na którym można jeździć na nartach również latem. Dzięki doskonałym warunkom narciarskim Bormio było gospodarzem narciarskich Mistrzostw Świata w 1985 i 2005 roku. Trasy narciarskie: 60 km. Ilość wyciągów: 22. Przepustowość: 40 500 os/godz. Możliwość dośnieżania: 70% tras. Najpopularniejsze trasy: Stelvio - 4060 m, Stella Alpina - 3000m, Praimont - 1950 m, Cima Bianca - 3290 m, Bormio - 2000 m, La Rocca - 1548 m. Najtrudniejsze trasy: Betulle - 1350 m, Valbella - 1400 m. Dogodne połączenie skibusem pozwala korzystać z wyciągów w innych miejscowościach: Isolaccia, Santa Caterina Valfurva. Wieczorem można wybrać się do Centrum Termalnego lub na spacer po Starówce w Bormio.

ISOLACCIA/OGA - ośrodek narciarski położony w połowie drogi pomiędzy Bormio i Livigno. Długość tras: 25 km. Ilość wyciągów: 10. Najpopularniejsze trasy: Dossaccio - 3000 m, Doss Alt - 3200 m, S Colombano - 1258 m, Forte1415 m. Najtrudniejsza trasa: Plan de Motta - 1600 m.

LIVIGNO - "kraina śniegu" - znana z długo zalegającej pokrywy śnieżnej i wspaniale przygotowanych tras narciarskich, położona w dolinie na granicy Włoch i Szwajcarii. Trasy narciarskie: 110 km. Ilość wyciągów: 36. Przepustowość wyciągów: 46 500 os/godz. Możliwość dośnieżania: 50% tras. Najpopularniejsze trasy: Carosello I - 1000 m, Caroselli II - 1750 m, Mottolino - 1873 m. Najtrudniejsze trasy: Mirko - 1450 m, Larice FIS - 980 m, Livigno to również elegancki kurort zimowy. Doskonała lokalizacja na granicy ze Szwajcarią - dodatkową atrakcją jest obowiązująca tu strefa wolnocłowa. Liczne sklepy z napisem "duty free" zachęcają do zakupu markowych kosmetyków, sprzętu sportowego, szwajcarskiej czekolady i tanich alkoholi.

Hotel DEL CARDO ***                                                                            
Położenie:
Hotel prowadzony przez sympatycznych właścicieli, położony w małej, malowniczej, górskiej miejscowości Semogo, pomiędzy Bormio i Livigno.
Odległość od wyciągów: 3 km Oga/S.Colombano, Bormio 10 km, Livigno 19 km, S,Caterina Valfurva 25 km. Przystanek skibussu 50 metrów od hotelu.
W obiekcie: recepcja, restauracja, drink-bar, sala TV, tawerna z kominkiem, SPA: sauna, łaźnia turecka, sala relaksu, tenis stołowy, ogrzewana narciarnia, taras słoneczny, ogród, parking.
Zakwaterowanie: Wygodne i funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem i łazienką z prysznicem, (łącze internetowe za dopłatą).
Wyżywienie: Kuchnia lokalna i międzynarodowa. Śniadania - bufet, obiadokolacje serwowane - wybór z 3 menu (2 dania gorące) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY
DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz.17.00 przed PKiN od strony Muzeum Techniki. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.
DZIEŃ 2        BORMIO LIVIGNO
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.
DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski:
jazda na nartach w Alta Valtellina. Autokar pozostaje z grupą na miejscu i dowozi do stoków. Dla chętnych: popołudnie w Termach w Bormio (wstęp ok. 40 euro),wieczorki integracyjne w hotelu.
DZIEŃ 9                                                                                                                                                                         Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych. Wyjazd do kraju około godz.10.00.
DZIEŃ 10     WARSZAWA                                                                                                                                      Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

Cena od osoby w pokoju standard, grupa min. 40 osób

TERMIN 14.02-23.02.2020

CENA 2100 zł stali klienci 2000 zł

SKIPASS Alta Valtellina

DOROŚLI

JUNIOR

SENIOR

6 dniowy

260 euro

147 euro

198 euro

7 dniowy

287 euro

166 euro

223 euro

CENA ZAWIERA:

-transport komfortowym autokarem wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami, (autokar pozostaje z grupą na miejscu)transfery autokarem na stoki

-7 noclegów w hotelu,

-7 śniadań – bufet, 6 obiadokolacji (wybór z menu: 2 dania gorące, bufet sałatkowy, deser),

-1 kolacja regionalna – menu typowe dla regionu,

-W terminach Free Ski karnet Alta Valtellina w cenie / Livigno, Trepalle, Bormio, Oga, Isolaccia, Santa Caterina/

-ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, koszty ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro

-mapki tras i materiały informacyjne, opiekę pilota, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

-Dopłata do pokoju 1 osobowego – 350 zł
-Kaucja zwrotna za karnet – 5 euro.
-Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
-Spa w hotelu: wstęp 5 euro/ dzień lub 15 euro/ tydzień, kaucja zwrotna za szlafrok kąpielowy i kapcie – 15 euro.
- opłata klimatyczna 1,30 euro osoba/dzień płatna na miejscu/

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)