Oferta specjalna

Hotel LIZ Val di Fiemme

VAL DI FIEMME – PREDAZZO

HOTEL LIZ  ***

www.lizhotel.it

Jeden z 12 regionów należących do Dolomiti Superski graniczący z regionami Val di Fassa i Tre Valli. Region obejmuje 5 narciarskich ośrodków - Alpe Cermis, Ski Center Latemar (Alpe di Pampeago, Predazzo, Obereggen), Bellamonte/Alpe di Lusia,  Passo Rolle, Lavaze/Oclini. W Val di Fiemme rozgrywane są często mistrzostwa świata w sportach zimowych, są tu również: tory saneczkowe, skocznie, lodowiska, korty tenisowe w hali oraz baseny. W ośrodku Latemar można uprawiać narciarstwo już od początku grudnia dzięki fantastycznie przygotowanym trasom narciarskim.

Hotel LIZ *** PREDAZZO
Wygodny hotel położony w odległości krótkiego spaceru od centrum miejscowości. Prowadzony bezpośrednio przez sympatycznych właścicieli. Predazzo - jedno z większych miasteczek w usianej wyciągami Val di Fiemme będącej bramą do regionu narciarskiego w Dolomitach. W głębi doliny można dostrzec szczyty Pale di San Martino, masyw Latemar i pasmo Lagorai. Wiele kilometrów dobrze przygotowanych tras zjazdowych, a także trasy do narciarstwa alpejskiego oraz 150 km tras biegowych. Oprócz tego 10 km zimowych tras do pieszych wycieczek, lodowisko, trasy do jazdy na sankach, paralotnie, stadnina, kryty basen i wiele atrakcji apres-ski (gastronomia, kino, teatr, dyskoteka, i inne.

Odległość od wyciągów: 1 km od wyciągów narciarskich kompleksu Ski Center Latemar, Obereggen - Pampeago, kilka kilometrów od wyciągów Ski Arena Lusia/Bellamonte, około 12 km od Cavalese. Przystanek skibusu w odległości 20 metrów od hotelu.

W obiekcie: Recepcja, restauracja, sala wypoczynkowa z TV, drink-bar, winda, siłownia, narciarnia, taras słoneczny, ogród, garaż, parking. SPA: sauna, łaźnia turecka, prysznic mgielny, jacuzzi, solarium. Instruktor narciarski na zamówienie.

Zakwaterowanie: wygodne pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem, sejfem, suszarką do włosów, łączem internetowym, łazienką z prysznicem i balkonem (większość)

Wyżywienie: Potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej. Śniadania - bufet. Obiadokolacje: 2 dania gorące (wybór z menu) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Możliwość wykupienia obiadów.

Cena zawiera::
- Transport komfortowym wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami,
- codzienne dowożenie do wyciągów,
- 7 noclegi w hotelu Liz***
- 7 śniadania typu bufet,
- 7 obiadokolacje 2 dania gorące, bufet surówek, deser
- sauna, łaźnia turecka, jacuzzi i jacuzzi zewnętrzne dla 8 osób, sala ćwiczeń
- podgrzewana narciarnia
- WI FI w Sali wypoczynkowej
- bezpłatne wejście na basen miejski
- bezpłatne wejście na lodowisko
- wieczorne zjazdy na oświetlonym stoku w cenie karnetu
- ubezpieczenie AXA NNW, KL, Bagaż, Koszty Ratownictwa
- ubezpieczenie OC SKI SS
- opiekę pilota,
- podatek VAT.
- TFG

Cena nie zawiera:
- skipassu
Dopłata do pokoju 1 osobowego na zapytanie 480 zł
- Opłat za napoje do obiadokolacji
- solarium płatne ok.5 euro za wstęp
- WI FI w pokojach
- Taxa klimatyczna 2,20 euro dziennie , osoby powyżej 13 roku życia
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie (dowolnie) 2,8% ceny.
- wszystkiego co nie ujęte w ofercie

TERMIN 01-10.02.2019
CENA 2250 zł

Kurs euro nie wyższy niż 4,40 zł, litr paliwa 5,10 zł

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)