Oferta specjalna

Hotel Sonne Sole Alfa Pusteria

SONNE SOLE ***
Dobbiaco-Tolbach/Alta Pusteria

Położenie: Hotel znajduje się w Dobbiaco, ok. 15 min od centrum miasteczka; ok. 500 m od stoków Rienz. Zaledwie 6 km od tras Alta Pusterii, 18 km od Kronplatz, 21 km od Cortiny d'Ampezzo i 16 km od Sillian, sprawiają że miejsce to jest idealnym na narciarski urlop i wspaniałe ski-safari.

Zakwaterowanie:
Hotel rodzinny, sięgający czasów monarchii austro-węgierskiej, kiedy w Toblach zaczynała rozwijać się turystyka. Położony w spokojnej części Dobbiaco. Do dyspozycji Gości- basen oraz centrum fitness bezpłatnie, natomiast masaże i solarium za dodatkową opłatą. Palenie w pokojach i na balkonach zabronione.

Pokoje:
47 pokoi, w każdym TV, sejf, biurko, miejsce wypoczynku-fotele lub sofa, łazienka z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów; niektóre z balkonem.

Wyżywienie:
W restauracji hotelowej serwowane są specjały kuchni Południowego Tyrolu oraz tradycyjna kuchnia włoska.

 

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1  WARSZAWA
Zbiórka o godz.18.00 na parkingu przed Muzeum Techniki (PKiN Plac Defilad 1). Turyści z innych miast wsiadają zgodnie z rozkładem jazdy. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2 DOBBIACO
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8  JAZDA NA NARTACH
Wyżywienie według programu. Dowożenie do stoków.

DZIEŃ 9 DOBBIACO - WARSZAWA
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych. Wyjazd do kraju około godz.10.00.

DZIEŃ 10   WARSZAWA
Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

TERMIN 22.02-03.03.2019
CENA 2390 zł

Cena zawiera:
- 7 noclegów w pokojach 2- osobowych,
- wyżywienie HB (7 śniadań typu bufet i 7 obiadokolacji- wybór z menu, bufet surówek,)
- transport autokarem (autokar pozostaje z grupą na miejscu),
- korzystanie z basenu i sauny fińskiej
- ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro
- mapki tras i materiały informacyjne,
- opieka pilota,
- podatek VAT

Cena nie zawiera:
- napojów do obiadokolacji,
- opłaty klimatycznej-obligatoryjnie 1,80 euro osoba/dzień,
- karnetu narciarskiego,
- dopłaty do pokoju 1- osobowego- 400 zł

UWAGI:

Dzieci do 8 lat karnet gratis
- do karnetu wymagana jest zwrotna kaucja 5 euro (key card)
- pokoje 3 i 4 osobowe na zapytanie, zniżki podane będą po potwierdzeniu dostępności.
- Cena podana jest przy grupie minimum 40 osób, kursie euro nie wyższym niż 4.40 zł i cenie paliwa poniżej 5 zł za litr.

MOŻLIWOŚĆ JAZDY NA NARTACH 7 DNIA

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)