Oferta specjalna

Villa Eden

ARABBA MARMOLADA


Villa Eden***

www.hotelvillaeden.com

MARMOLADA - najwyższy szczyt w Dolomitach 3400 m n.p.m. pokryty lodowcem, nazywany ,, Królową Dolomitów”, trasy zjazdowe należą do najlepszych, jakie można sobie wyobrazić. Dla przykładu 12 km ,, Pista Bellunese”pokonuje różnicę poziomów 1800 m, to wspaniały ciąg zboczy, niecek i odcinków zjazdowych.

ARABBA – ze szczytu Porta Vescovo – górnej stacji kolejki linowej rozpościera się niepowtarzalny widok na Dolomity oraz zaczynają fantastyczne trasy narciarskie, zarówno łatwe, średnie jak i np. ,, Direttissima” biegnąca przez stoki pełne muld, wymaga sporego wysiłku nawet od wytrawnych narciarzy. Arabba ma połączenia ze słynna Sella Rondą. Nie stanowi problemu wyprawa do Canazei, wokół Corvary czy na przełęcz Prodi. Do Arabby należy jeszcze jedna atrakcja Dolomitów – kolejka linowa z przełęczy Prodi na Sass Prodi, krawędź płaskowyżu Sella. Mimo fantastycznych widoków, mało narciarzy korzysta z tej możliwości ponieważ jeśli chca wrócić w dół na nartach, to mają do wyboru super stromy zjazd z siodła Prodi na przełęcz Prodi, albo słynna ,, dziką” trasę przez Val Mesdi do Colfosco.

CIVETTA - to teren narciarski z Alleghe, Valfiorentina, Palafavera, skad rozciąga się wspaniały widok na góry Civetta i Pelmo. Około 80 km tras narciarskich o różnej skali trudności

Hotel Villa Eden ***                                                                            
Położenie:
Hotel położony w małej, malowniczej, górskiej miejscowości w połowie drogi pomiędzy Sottoguda – Rocca Pietore, pomiędzy stokami Arabba – Marmolada – Civetta,
Odległość od wyciągów: około 4 km od Marmolady, skąd na nartach można przedostać się na stoki Arabby i dalej na Sella Ronda, około 9 km od stoków Civetta.
W obiekcie: recepcja, kawiarnia, tawerna z kominkiem, restauracja, centrum odnowy biologicznej sauna, łaźnia turecka, pokój relaksacyjny, jacuzzi, masaże/, ogrzewana narciarnia.
Zakwaterowanie: Wygodne i funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem i łazienką z prysznicem, większość pokoi z balkonem, WI - FI
Wyżywienie: Kuchnia lokalna i międzynarodowa. Śniadania - bufet, obiadokolacje serwowane - wybór z menu (2 dania gorące) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY
DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz.18.00 przed PKiN od strony Muzeum Techniki. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2        ROCCA PIETORE
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski:
jazda na nartach Malga Ciapela – Marmolada, Arabba, Civetta

DZIEŃ 9
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych do godziny 10.00, dla chętnych możliwość jazdy na nartach do godz. 14.00. Wyjazd do Polski, nocny przejazd.

DZIEŃ 10     WARSZAWA
Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

Cena od osoby w pokoju standard, grupa min. 40 osób

10.01-19.01.2020

2070 zł   stali klienci 1970 zł

07.02-16.02.2020

2300 zł   stali klienci 2200 zł

28.02-08.03.2020

2150 zł   stali klienci 2050 zł

Skipass CIVETTA

Osoba dorosła

Junior
(ur.po 30.11.2003)

Senior
(ur. przed 30.11.1954)

6 dni

211 euro

148 euro

190 euro

7 dni

224 euro

157 euro

202 euro

Skipass CIVETTA + DOLOMITI SUPERSKI

Osoba dorosła

Junior
(ur.po 30.11.2003)

Senior
(ur. przed 30.11.1954)

4+2

228 euro

160 euro

206 euro

5+2

247 euro

173 euro

223 euro

CENA ZAWIERA:

-transport autokarem wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami, (autokar pozostaje z grupą na miejscu), transfery autokarem na stoki

- 7 noclegów w hotelu,

- 7 śniadań – bufet, 7 obiadokolacji (wybór z menu: 2 dania gorące, bufet sałatkowy, deser),

-ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, koszty ratownictwa 5000 euro, OC 10000 euro, SS 700 euro

- WI – FI

- ogrzewana narciarnia

- opieka pilota

- mapki tras i materiały informacyjne

- podatek VAT.

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA

- napoi do obiadokolacji
- Karnetu narciarskiego
- Dopłata do pokoju 1 osobowego – 350 zł
- Kaucja zwrotna za karnet – 5 euro.
- Opłata klimatyczna 1,7 euro os/dzień - płatna obligatoryjnie na miejscu, młodzież do 14 roku życia gratis
- Wstępu do jacuzzi i masaże płatne dodatkowo

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)