Oferta specjalna

Hotel DEL CARDO

ALTA VALTELLINA

Hotel DEL CARDO ***

www.hotelcardo.it

BORMIO - centrum regionu oraz znany Ośrodek narciarski położony u podnóża góry Cima Bianca (3012 m n.p.m). Nieopodal znajduje się lodowiec Stelvio, na którym można jeździć na nartach również latem. Dzięki doskonałym warunkom narciarskim Bormio było gospodarzem narciarskich Mistrzostw Świata w 1985 i 2005 roku. Trasy narciarskie: 60 km. Ilość wyciągów: 22. Przepustowość: 40 500 os/godz. Możliwość dośnieżania: 70% tras. Najpopularniejsze trasy: Stelvio - 4060 m, Stella Alpina - 3000m, Praimont - 1950 m, Cima Bianca - 3290 m, Bormio - 2000 m, La Rocca - 1548 m. Najtrudniejsze trasy: Betulle - 1350 m, Valbella - 1400 m. Dogodne połączenie skibusem pozwala korzystać z wyciągów w innych miejscowościach: Isolaccia, Santa Caterina Valfurva. Wieczorem można wybrać się do Centrum Termalnego lub na spacer po Starówce w Bormio.

ISOLACCIA/OGA - ośrodek narciarski położony w połowie drogi pomiędzy Bormio i Livigno. Długość tras: 25 km. Ilość wyciągów: 10. Najpopularniejsze trasy: Dossaccio - 3000 m, Doss Alt - 3200 m, S Colombano - 1258 m, Forte1415 m. Najtrudniejsza trasa: Plan de Motta - 1600 m.

LIVIGNO - "kraina śniegu" - znana z długo zalegającej pokrywy śnieżnej i wspaniale przygotowanych tras narciarskich, położona w dolinie na granicy Włoch i Szwajcarii. Trasy narciarskie: 110 km. Ilość wyciągów: 36. Przepustowość wyciągów: 46 500 os/godz. Możliwość dośnieżania: 50% tras. Najpopularniejsze trasy: Carosello I - 1000 m, Caroselli II - 1750 m, Mottolino - 1873 m. Najtrudniejsze trasy: Mirko - 1450 m, Larice FIS - 980 m, Livigno to również elegancki kurort zimowy. Doskonała lokalizacja na granicy ze Szwajcarią - dodatkową atrakcją jest obowiązująca tu strefa wolnocłowa. Liczne sklepy z napisem "duty free" zachęcają do zakupu markowych kosmetyków, sprzętu sportowego, szwajcarskiej czekolady i tanich alkoholi.

Hotel DEL CARDO ***                                                                             
Położenie:
Hotel prowadzony przez sympatycznych właścicieli, położony w małej, malowniczej, górskiej miejscowości Semogo, pomiędzy Bormio i Livigno.
Odległość od wyciągów: 3 km Oga/S.Colombano, Bormio 10 km, Livigno 19 km, S,Caterina Valfurva 25 km. Przystanek skibussu  50 metrów od hotelu.
W obiekcie: recepcja, restauracja, drink-bar, sala TV, tawerna z kominkiem, SPA: sauna, łaźnia turecka, sala relaksu, tenis stołowy, ogrzewana narciarnia, taras słoneczny, ogród, parking.
Zakwaterowanie: Wygodne i funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem i łazienką z prysznicem, (łącze internetowe za dopłatą).
Wyżywienie: Kuchnia lokalna i międzynarodowa. Śniadania - bufet, obiadokolacje serwowane - wybór z 3 menu (2 dania gorące) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz.17.00 przed PKiN od strony Muzeum Techniki. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2        BORMIO  LIVIGNO
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski:
jazda na nartach w Alta Valtellina. Autokar pozostaje z grupą na miejscu i dowozi do stoków. Dla chętnych: popołudnie w Termach w Bormio (wstęp ok. 40 euro),wieczorki integracyjne w hotelu.

DZIEŃ 9
Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych. Wyjazd do kraju około godz.10.00.

DZIEŃ 10      WARSZAWA
Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

CENA ZAWIERA:

-transport komfortowym autokarem wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami, (autokar pozostaje z grupą na miejscu)transfery autokarem na stoki
-7 noclegów w hotelu,
-7 śniadań – bufet, 6 obiadokolacji (wybór z menu: 2 dania gorące, bufet sałatkowy, deser),
-1 kolacja regionalna – menu typowe dla regionu,
-W terminach Free Ski karnet Alta Valtellina w cenie / Livigno, Trepalle, Bormio, Oga, Isolaccia, Santa Caterina/
-ubezpieczenie AXA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, koszty ratownictwa 5000 euro
-mapki tras i materiały informacyjne, opiekę pilota, podatek VAT.

UWAGI:

-Dopłata do pokoju 1 osobowego – 350 zł
-Kaucja zwrotna za karnet – 5 euro.
-Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
-Spa w hotelu: wstęp 5 euro/ dzień lub 15 euro/ tydzień, kaucja zwrotna za szlafrok kąpielowy i kapcie – 15 euro.
- Ubezpieczenie AXA OC i SS 40 zł od osoby
- opłata klimatyczna 1,30 euro osoba/dzień płatna na miejscu

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.2392)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.2392)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.