Oferta specjalna

Medjugorje i Chorwacja 9 dni

MEDJUGORJE i CHORWACJA
(9 dni)
Ludbreg-Marija Bistrica-Medjugorje-Mostar-Blagaj-Dubrownik-Split-Trogir-PN Plitwickich Jezior-Ołomuniec

!!!bez nocnych przejazdów!!!
Wyżywienie HB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1        WARSZAWA- SŁOWENIA
Zbiórka uczestników w miejscu wyznaczonym przez organizatora o godz.5:00 rano. Przejazd w stronę granicy z Czechami. Obiad na terenie Czech. Przejazd przez Czechy, Austrię. Zakwaterowanie w hotelu na Słowenii w okolicach Mariboru. Nocleg.

DZIEŃ 2        MARIBOR- LUDBREG- MARIJA BISTRICA- MEDJUGORJE
Po śniadaniu wyjazd w stronę  granicy z Chorwacją. Przejazd do Ludbregu miasta, w którym miał miejsce Cud Eucharystyczny. Krótki spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem sanktuarium. Następnie Przejazd do Mariji Bistricy- zwiedzanie najważniejszego sanktuarium w Chorwacji z drewnianą figurką Matki Bożej z Dzieciątkiem, która od XV w. jest obiektem kultu. Przejazd do Bośni i Hercegowiny. Zakwaterowanie w Medjugorje, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3-4                MEDJUGORJE
Śniadanie. Udział w nabożeństwie różańcowym na Górze Podbrdo, Drodze Krzyżowej na Górę Kriżevac, mszy świętej w sanktuarium w Medjugorje.
Możliwość zorganizowania:
- mszy świętej w Matczynej wiosce w Medjugorje lub w Tihaljinie, gdzie znajduje się figura Królowej Pokoju,
- wizyty we Wspólnocie Cenacolo.
Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5        MEDJUGORJE- MOSTAR- BLAGAJ
Śniadanie. Przejazd do Mostaru- zwiedzanie miasta m. in. wieża zegarowa z XVII w., Stary Most-symbol Mostaru, spacer uliczkami starego miasta, łaźnia turecka. Następnie przejazd do Blagaja- dawnej siedziby bractwa derwiszy. Powrót do Medjugorje na wieczorne nabożeństwo. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6        DUBROWNIK
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Dubrownika zwanego „perłą Adriatyku”. Zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem „miasta Świętego Błażeja”. Spacer po urokliwym Starym Mieście, zwiedzanie m.in.: Katedry Wniebowzięcia NMP z relikwiami Świętego Błażeja, średniowiecznych murów miejskich, pałacu Rektorów, pałacu Sponza, Studni Onufrego. Krótki czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu na Riwierze Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7        SPLIT-TROGIR
Śniadanie i wykwaterowanie. Przyjazd do Splitu zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym. Główną atrakcją jest tu Stare Miasto położone w obrębie murów dawnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Złota Brama, Katedra Świętego Duje, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riwa. Następnie zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym położonego na malowniczej wyspie Trogiru: twierdzy, Bramy Morskiej, Starego Portu, Katedry Świętego Łazarza, placu Jana Pawła II, Loggii Sądowej. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8        PARK NARODOWY PLITWICKICH JEZIOR- CZECHY
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Plitwickich Jezior - jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji. Spacer po parku wśród wodospadów, kaskad, krótki rejs statkiem po jednym z największych jezior-Kozjak, przejażdżka kolejką.  Zakwaterowanie w hotelu w Czechach. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9        CZECHY-WARSZAWA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Po drodze postój w Ołomuńcu- dawnej stolicy Moraw. Krótki spacer po mieście z przewodnikiem lokalnym- zwiedzanie Starego Miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

Termin do uzgodnienia

Cena kalkulowana indywidualnie dla grupy

Cena zawiera:

- transport: autokar z barkiem kawowym, video, wc, uchylne siedzenia; wjazdy do miast i opłaty drogowe,
- zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach 2/3* , pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 8 śniadań i 7 obiadokolacji, 1 obiad w Czechach
- ubezpieczenie AXA    NNW 2000 euro, KL 10000 euro, bagaż 200 euro
- opieka licencjonowanego pilota,
-opieka duchowa księdza,
- podatek VAT

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, opłaty klimatycznej. Razem około 55 euro.
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,8% ceny imprezy
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro za dzień
- dopłata do pokoju 1 osobowego – 500 zł

Uwagi:

- osoby podróżujące samotnie mogą być- w miarę  możliwości- zakwaterowane w pokoju 2, 3- osobowym,
- program jest ramowy i może ulec zmianie, kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia obiektów,
- kolejność zajmowania miejsc w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.406)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.406)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)