Oferta specjalna

Medjugorje i Chorwacja 9 dni

MEDJUGORJE i CHORWACJA
(9 dni)
Ludbreg-Marija Bistrica-Medjugorje-Mostar-Blagaj-Dubrownik-Split-Trogir-PN Plitwickich Jezior-Ołomuniec

!!!bez nocnych przejazdów!!!
Wyżywienie HB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1        WARSZAWA- SŁOWENIA
Zbiórka uczestników w miejscu wyznaczonym przez organizatora o godz.5:00 rano. Przejazd w stronę granicy z Czechami. Obiad na terenie Czech. Przejazd przez Czechy, Austrię. Zakwaterowanie w hotelu na Słowenii w okolicach Mariboru. Nocleg.

DZIEŃ 2        MARIBOR- LUDBREG- MARIJA BISTRICA- MEDJUGORJE
Po śniadaniu wyjazd w stronę  granicy z Chorwacją. Przejazd do Ludbregu miasta, w którym miał miejsce Cud Eucharystyczny. Krótki spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem sanktuarium. Następnie Przejazd do Mariji Bistricy- zwiedzanie najważniejszego sanktuarium w Chorwacji z drewnianą figurką Matki Bożej z Dzieciątkiem, która od XV w. jest obiektem kultu. Przejazd do Bośni i Hercegowiny. Zakwaterowanie w Medjugorje, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3-4                MEDJUGORJE
Śniadanie. Udział w nabożeństwie różańcowym na Górze Podbrdo, Drodze Krzyżowej na Górę Kriżevac, mszy świętej w sanktuarium w Medjugorje.
Możliwość zorganizowania:
- mszy świętej w Matczynej wiosce w Medjugorje lub w Tihaljinie, gdzie znajduje się figura Królowej Pokoju,
- wizyty we Wspólnocie Cenacolo.
Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5        MEDJUGORJE- MOSTAR- BLAGAJ
Śniadanie. Przejazd do Mostaru- zwiedzanie miasta m. in. wieża zegarowa z XVII w., Stary Most-symbol Mostaru, spacer uliczkami starego miasta, łaźnia turecka. Następnie przejazd do Blagaja- dawnej siedziby bractwa derwiszy. Powrót do Medjugorje na wieczorne nabożeństwo. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6        DUBROWNIK
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd do Dubrownika zwanego „perłą Adriatyku”. Zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem „miasta Świętego Błażeja”. Spacer po urokliwym Starym Mieście, zwiedzanie m.in.: Katedry Wniebowzięcia NMP z relikwiami Świętego Błażeja, średniowiecznych murów miejskich, pałacu Rektorów, pałacu Sponza, Studni Onufrego. Krótki czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu na Riwierze Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7        SPLIT-TROGIR
Śniadanie i wykwaterowanie. Przyjazd do Splitu zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym. Główną atrakcją jest tu Stare Miasto położone w obrębie murów dawnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Złota Brama, Katedra Świętego Duje, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riwa. Następnie zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym położonego na malowniczej wyspie Trogiru: twierdzy, Bramy Morskiej, Starego Portu, Katedry Świętego Łazarza, placu Jana Pawła II, Loggii Sądowej. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8        PARK NARODOWY PLITWICKICH JEZIOR- CZECHY
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Plitwickich Jezior - jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji. Spacer po parku wśród wodospadów, kaskad, krótki rejs statkiem po jednym z największych jezior-Kozjak, przejażdżka kolejką.  Zakwaterowanie w hotelu w Czechach. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9        CZECHY-WARSZAWA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Po drodze postój w Ołomuńcu- dawnej stolicy Moraw. Krótki spacer po mieście z przewodnikiem lokalnym- zwiedzanie Starego Miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

Termin do uzgodnienia

Cena kalkulowana indywidualnie dla grupy

Cena zawiera:

- transport: autokar z barkiem kawowym, video, wc, uchylne siedzenia; wjazdy do miast i opłaty drogowe,
- zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach 2/3* , pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 8 śniadań i 7 obiadokolacji, 1 obiad w Czechach
- ubezpieczenie AXA    NNW 2000 euro, KL 10000 euro, bagaż 200 euro
- opieka licencjonowanego pilota,
-opieka duchowa księdza,
- podatek VAT

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, opłaty klimatycznej. Razem około 55 euro.
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,8% ceny imprezy
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro za dzień
- dopłata do pokoju 1 osobowego – 500 zł

Uwagi:

- osoby podróżujące samotnie mogą być- w miarę  możliwości- zakwaterowane w pokoju 2, 3- osobowym,
- program jest ramowy i może ulec zmianie, kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia obiektów,
- kolejność zajmowania miejsc w autokarze po dokonaniu pełnej wpłaty

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)