Oferta specjalna

JAPONIA

JAPONIA
w kraju kwitnącej wiśni

( 13 dni )

Wyżywienie BB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY   

Dzień 1   WARSZAWA 15.10.18
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie godz. 13.00. Odlot 15.10 (jak do Yumy) Bezpośredni przelot do Japonii (ok. 10 godz.) Noc w samolocie.

Dzień 2   TOKIO   16.10.18
Przylot do Tokio godz. 08.40 czasu lokalnego (7 godz. różnicy) Transfer kolejką do hotelu. Zakwaterowanie. Odpoczynek. Po południu przejazd do Harajuku w dzielnicy Shibuya. Wizyta w świątyni shinto – Meiji – najważniejszej w stolicy. Spacer po parku Meiji oraz w okolice Pałacu cesarskiego Togu. Czas wolny na bulwarze handlowym Omotesando z modnymi butikami. Zdjęcie przy słynnej rzeźbie psa Hachiko. Powrót kolejką do hotelu na nocleg.

Dzień 3   TOKIO   17.10.18
Całodzienne zwiedzanie Tokio. Przejazd metrem do starej dzielnicy miasta - Asakusy. Zwiedzanie najstarszej świątyni buddyjskiej w Tokio. Przejście pasażem Nakamise; okazja do zakupów pamiątek . Widok na Skytree – najwyższą wieżę telewizyjną świata. Przejazd metrem do Shinbashi i dalej supernowoczesną kolejką bez obsługi na sztuczną wyspę Odaiba. Zwiedzanie “dzielnicy przyszłości” Przejazd do dzielnicy handlu, mody i rozrywki – Ginza. Dla chętnych spektakl tradycyjnego teatru dworskiego kabuki (ok. 30 USD) Powrót metrem do hotelu. Nocleg w Tokio.

Dzień 4 TOKIO PN GÓRY FUJI     18.10.18
Zwiedzanie dzielnicy Shinjuku. Największe skupisko wieżowców w Japonii. Wjazd na taras widokowy na 45 piętrze stołecznego ratusza. Podziwianie panoramy aglomeracji Tokio. Przejazd rejsowym autobusem do Parku Narodowego Góry Fuji. Wjazd kolejką górską na punkt widokowy, z którego przy dobrej pogodzie widać górę Fuji. Możliwość rejsu statkiem po jeziorze (ok. 10 USD). Powrót do Tokio na nocleg.

Dzień 5  TOKIO HIROSZIMA MIYAJIMA 19.10.18
Przejazd shinkansenem (superszybkim pociągiem) do Hiroszimy (ok 900 km - 4 godz.) Dalej pociągiempodmiejskim do Miyajimaguchi. Krótki rejs promem na świętą wyspę Miyajima, na której znajduje się „pływający chram” boga wiatrów ze słynną czerwoną torii (bramą). Spacer po wyspie. Powrót do Hiroszimy. Spacer po Parku Pokoju w pobliżu epicentrum wybuchu bomby atomowej. Nocleg w Hiroszimie.

Dzień 6 NAGASAKI 20.10.18
Przejazd shinkansenem do Nagasaki na wyspie Kiusiu. Zwiedzanie miasta min. katedra katolicka z popiersiem Jana Pawła II. Muzeum poświęconego tragicznemu wydarzeniu zrzucenia bomby atomowej na Nagasaki. Klasztor św. Maksymiliana Kolbe. Ogród Glovera, w którym stoją zabytkowe budynki, zajmowane w przeszłości przez cudzoziemców. Wieczorem spacer do Dzielnicy Chińskiej. Nocleg w Nagasaki

Dzień 7   KIOTO 21.10.18
Przejazd shinkansenem do Kioto – dawnej stolicy Japonii, pełnej zabytkowych świątyń i ogrodów. Zwiedzanie min. Złoty Pawilon – Kinkaku-ji. Zamek szoguna Tokugawy – Nijo-jo. Spacer po parku otaczającym pałac cesarski. Nocleg w Kioto

Dzień 8 KIOTO   22.10.18  
Rano udział w wielkim święcie Jidai Matsuri zwanym Festiwalem Wieków – to procesja przebranych w historyczne stroje uczestników odbywająca się raz w roku w Kioto. Po południu wizyta w świątyni Czystej Wody Kiyomizu-dera, stojącej na ok. 140 palach. Wieczorem spacer do nastrojowej dzielnicy gejsz – Gion. Dla chętnych – przedstawienie w teatrze Gion Corner, m.in. tajniki ceremonii herbaty, sztuka układania kwiatów ikebana, taniec gejsz przy starej dworskiej muzyce i przedstawienie teatru lalek bunraku (ok 30 USD). Nocleg w Kioto.

Dzień 9 HIMEJI KOBE   23.10.18
Śniadanie. Przejazd shinkansenem do Himeji. Zwiedzanie Zamku Himeji – najpiękniejszego w Japonii, znanego też jako zamek Białej Czapli, zbudowanego w 1601 r. i zachowanego do dziś w niezmienionej formie. Po południu przejazd pociągiem do Kobe – wizyta w muzeum Sake, degustacja trunku. Czas wolny. Powrót do Kioto.

Dzień 10 INARI NARA TOKIO 24.10.18
Przejazd lokalnym pociągiem do Inari, zwiedzanie słynnego chramu Fushimi Inari z 10 tys. czerwonych bram – torii. Przejazd do miasta Nara, pierwszej stolicy zjednoczonej Japonii i siedziby dworu cesarskiego. Zwiedzanie największej na świecie drewnianej budowli – świątyni Todai-ji z posągiem Wielkiego Buddy. Spacer po parku wśród oswojonych jelonków. Powrót do Kioto. Przejazd pociągiem z Kioto do Tokio. Nocleg.

Dzień 11  KAMAKURA   25.10.18
Przejazd kolejką podmiejską do leżącej nad Pacyfikiem miejscowości Kamakura, jednej z dawnych stolic Japonii, siedziby rodu szogunów Minamoto. Wizyta w świątyni Wielkiego Buddy. Zwiedzanie Hasedery – najstarszej świątyni buddyjskiej Kamakury otoczonej pięknym ogrodem i laskiem bambusowym oraz chramu wyznawców shinto – Tsurugaoka Hachiman-gu, który był rodową świątynią pierwszego szoguna Japonii. Spacer po mieście. Powrót kolejką podmiejską do Tokio. Czas wolny na zakupy. Nocleg w Tokio.

Dzień 12 NIKKO   26.10.18
Przejazd pociągiem do Nikko – położonego w górach centrum religijnego Japonii. Przejscie aleją wysadzaną starymi cedrami do chramu Tosho-gu, mauzoleum jednego z najpotężniejszych władców Japonii, szoguna Tokugawa Ieyasu. Wraz ze świątynią buddyjską Rinno-ji i chramem Futarasan – jest to jedyny w swoim rodzaju rozległy kompleks świątynny. Spacer po okolicy. Powrót pociągiem do Tokio na nocleg.

Dzień 12 TOKIO WARSZAWA 27.10.18
Transfer na lotnisko.
Wylot do Polski godz. 10.15. Lot non stop.
Przylot do Warszawy 14.25.

Cena zawiera:
- Przeloty na całej trasie: Warszawa – Tokio – Warszawa
- Opłaty lotniskowe
- Przejazdy, transfery lokalne – shinkansen, lokalne autobusy, pociągi, metro.
- Zakwaterowanie w hotelach 3*** w pokojach dwuosobowych z łazienkami.
- 1 Nocleg w tradycyjnym japońskim hotelu - ryokanie
- Śniadania.
- Realizacja programu zwiedzania – bilety wstępów zgodnie z programem.
- Ubezpieczenie (NW, KL, Bagaż)
- Opieka pilota – przewodnika
- TFG
- Podatek VAT

Cena nie zawiera:
- Opłat za fotografowanie I filmowanie oraz napiwków
- Kosztów wyżywienia – oprócz śniadań - ok 20-30 USD/dzień
- Napiwków
- Wycieczek fakultatywnych
- wszystkiego co nie ujęte w programie,
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy

Uwagi:
-Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Dopłata za pokój jednoosobowy: 390 USD płatne w Biurze

PASZPORT ważny co najmniej do listopada 2019

TERMIN 15-27.10.2018

CENA 9900 zł + 600 USD / płatne kontrahentowi na miejscu/

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.297)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.297)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)