Oferta specjalna

KAMBODŻA

KAMBODŻA

( 14 dni )

Wyzywienie BB

KRÓLESTWO KAMBODŻY wielka przygoda dla obieżyswiatów Indochiny bardzo się zmieniają. Powstają wielkie inwestycje. Szczególnie chińskie i koreańskie. Tajlandia i Wietnam to wielkie place budowy, zwłaszcza w miastach. Kambodża również zaczyna się zmieniać. Proponujemy odwiedzenie miejsc dotąd omijanych przez turystów jak górzysty region Ratanakiri na północnym-wschodzie krajuoraz Koch Kong na południowo-zachodnim wybrzeżu. Zobaczymy również największehity kambodżańskie takie jak ogromny kompleks Angkoru oraz stołeczne Phnom Penh. Mieszanka atrakcji i relaksu oraz Kambodża mało jeszcze znana. Zapraszamy.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY  

Dzień 1 08.I.Pon WARSZAWA – DUBAJ

Zbiórka na lotnisku w Warszawie o godz. 11.30. Wylot z Warszawy godz.13.25. Przylot do Dubaju 22.05 czasu lokalnego (3 godz. różnicy). Transfer do hotelu. Nocleg w Dubaju.

Dzień 2 09.I.Wt DUBAJ – PHNOM PENH

Transfer na lotnisko. Wylot z Dubaju godz. 09.10. Przylot do Phnom Penh 20.45 (3 godz.różnicy) Załatwianie formalności wizowych. Pierwszy powiew egzotyki. Transfer dohotelu. Wyjście na pierwszy posiłek – smaki Kambodży. Nocleg w Phnom Penh.

Dzień 3 10.I.Śr PHNOM PENH

Zwiedzanie stolicy Kambodży min. zespół Pałacu Królewskiego ze słynną Srebrną Pagodą. Świątynia Wat Phnom – stojąca na najwyższym wzniesieniu miasta w miejscu gdzie według legendy je założono. Odwiedzimy też Phsar Toul Tom Poung – lokalne targowisko. Wieczorny spacer nad Mekongiem. Nocleg w Phnom Penh.

Dzień 4 11.I.Czw SIEM REAP – TONLE SAP

Przed południem wizyta w miejscu zwanym polami śmierci – przypomnienie tragicznej historii Kambodży w czasach Czerwonych Khmerów. Przejazd na lotnisko. Przelot do Siem Reap. Rejs po jeziorze Tonle Sap (największe w Kambodży) z postojami przy pływających wyspach zamieszkałych przez tzw. boat people. Po powrocie z rejsu czas wolny w centrum miasta gdzie znajdują się liczne sklepy, restauracje i targowisko. Dla chętnych kolacja połączona z tradycyjnymi tańcami khmerskimi. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 5 12.I.Pt SIEM REAP – ANGKOR

Zwiedzanie największej atrakcji Kambodży. Przed tysiącem lat Angkor był jednym z najwspanialszych miast na świecie. Zobaczymy najważniejsze budowle: Angkor Thom ostatnia stolica cesarstwa Khmerów. W centrum Angkor Thom stoi świątynia Bayon, która funkcjonowała jako łącznik między niebem a ziemią. Zatopiona w dżungli świątynia Ta Phrom – najczęściej fotografowana świątynia w Angkorze zdominowana przez zachłanną dżunglę. Angkor Wat świątynia hinduistyczna budowana z niezwykłym artyzmem przez 30 lat. Ściany o powierzchni 1200 m2 pokrywają płaskorzeźby, które przedstawiają min. stworzenie świata, toczące się wojny i postacie bóstw z mitoligii. Zachód słońca na wzgórzu świątyni Phnom Bakheng. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 6 13.I.Sob SIEM REAP – RATANAKIRI

Rano wyjazd z Siem Reap do prowincji Ratanakiri w północno-wschodniej Kambodży. Przejazd przez rzadko odwiedzane przez turystów rejony Kambodży. Po drodze przejedziemy mostem przez rzekę Mekong. Po ok.6 godzinach jazdy dojazd do hotelu usytuowanego na wzgórzach z pięknymi widokami w tle. Odpoczynek po podróży. W hotelu możemy skorzystać z masażu oraz zrelaksować się w basenie i przy barze. Nocleg

Dzień 7-8 14-15.I.Ndz – Pon RATANAKIRI

1 dzień - Wycieczka do wodospadów w dżungli. Zobaczymy też wiszący most oraz charakterystyczne domki na palach plemienia Thom Poun – w tym “domek miłości” budowany przez ojca dla córki... Rejs lokalną łodzią po rzece Tonle san. Tutejsi mieszkańcy wciąż polują przy użyciu kuszy i zatrutych strzałek. Zatrzymamy się również przy prymitywnej kopalni kamieni półszlachetnych.

2 dzień – Wycieczka nad jezioro Yak Loum (3 km od hotelu)- w kraterze wygasłego wulkanu.. Okrągły zbiornik, otoczony gęstą roślinnością deszczowego lasu. Ludność okoliczna uznaje to miejsce za święte. W hotelu można wypożyczyć rowery i skutery. - Dla chętnych dodatkowo zorganizujemy przejażdżkę na słoniach (20 USD/godz.)

Dzień 9 16.I.Wt RATANAKIRI – KAOH KONG

Relaks w hotelu. Po południu transfer do Ban Lung (ok. 7 km) i dalej wyjazd autobusem nocnym z miejscami sypialnymi do Phnom Penh. Nocleg w autobusie.

Dzień 10 17.I.Śr PHNOM PENH – PLAŻOWANIE

Przyjazd do Phnom Penh. Krótki relaks. Śniadanie. Zmiana busa na mniejszy. Przejazd do Pak Khlong w prowincji Koah Kong przy granicy z Tajlandią nad zatoką Tajlandzką (Morze Południowo – Chińskie). Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie w ośrodku z bardzo skromnymi domkami tuż przy plaży. To jeszcze bardzo mało zagospodarowany region Kambodży. Czas relaksu na plaży i kąpieli w morzu. Nocleg w klimatycznych chatkach. Ośrodek ma swoją restaurację i bar.

Dzień 11-12 18 – 19.I.Czw – Pt PLAŻOWANIE

Plażowanie. Kąpiele w morzu. Spacery po plaży. Rejsy łodzią na wyspę Koh Kong oraz w górę rzeki gdzie rosną magrowce. Wieczorne uczty kulinarne z ryb i darów morza. Noclegi w chatkach nad morzem.

Dzień 13 20.I.Sob PLAŻOWANIE – WYLOT Z KAMBODŻY

Do południa plażowanie i relaks przed podróżą. Po południu wyjazd do Phnom Penh na lotnisko. Przejazd ok. 5 godz. Wylot do Dubaju o godz. 23.10. Żegnamy Kambodżę !

Dzień 14 21.I.Ndz DUBAJ – WARSZAWA

Przylot do Dubaju o godz. 05.55. Przesiadka na samolot do Warszawy. Wylot godz. 08.05. Przylot do Warszawy o godz. 11.20. Przestajemy jeść pałeczkami !

Cena zawiera:

-       przelot Phnom Penh Siem – Reap

-       opłaty lotniskowe

-       przejazdy i transfery zgodnie z programem

-       zakwaterowanie w hotelach 3*** i nad morzem w chatkach (węzeł sanitarny

-       osobno) pok. dwuosobowe

-       śniadania

-       wstępy zgodnie z programem

-       usługi miejscowych przewodników

-       ubezpieczenie KL 30000 euro, NNW 4000 euro i bagażu 400 euro

-       opiekę pilota – przewodnika

-       podatek VAT

-       TFG

Cena nie zawiera:

-       Biletu lotniczego Warszawa – Phnom Penh (ok. 2500 - 3000 pln)

-       opłat za filmowanie i fotografowanie

-       napiwków

-       koszty wizowe ok 35 USD

-       atrakcji dodatkowych nie ujętych w programie np. kolacja z tańcami

-       khmerskimi czy jazda na słoniach.

-       wszystkiego co nie ujęte w programie,

-       dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy

Uwagi:

-       Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

-       Dopłata za pokój jednoosobowy: 190 USD

-       koszt wyżywienia dziennie ok. 10 USD

CENA  1900 zł + 750 USD płatne kontrahentowi na miejscu.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.406)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.406)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)