Oferta specjalna

PERU - BOLIWIA

PERU - BOLIWIA

( 16 dni )

El Condor Pasa

Lima – Paracas – Wyspy Ballestas – Huacachina – Puerto Inca – Arequipa – Kanion Colca – Chivay – Puno – Titicaca – Wyspy Uros – Capocabana – La Paz – Tiahuanaco – Sillustani – La Raya – Cusco – Machu Picchu – dolina Inków

Wyżywienie BB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY   

DZIEŃ  1 WARSZAWA  -  LIMA
Zbiórka na lotnisku im. Chopina w Warszawie godz. 04.00. Odlot do Limy via Amsterdam 06.00    Przylot do  Limy. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

DZIEŃ  2  LIMA
Po śniadaniu Zwiedzanie kolonialnej Limy –  Plaza de Armas – główny plac Limy z mieszczącymi się przy nim  min. Pałacem Biskupim i Katedrą. Kościół i klasztor św. Franciszka. Katakumby. Nocleg         

DZIEŃ  3  PARACAS  - WYSPY BALLESTAS - HUACACHINA
Śniadanie. Wczesny  wyjazd do Paracas i rejs na Wyspy Ballestas („Małe Galapagos”) - naturalne schronisko ptaków oraz lwów morskich i pingwinów Humboldta. Przejazd do oazy Huacachina tam możliwość  jazdy pojazdami terenowymi po wydmach pustynnych. Dalej do Nazca na nocleg.

DZIEŃ  4  PUERTO INCA - AREQUIPA
Śniadanie. Dla chętnych  przelot awionetką nad rysunkami Nazca - widocznymi tylko z lotu ptaka. (Lot  jedynie  przy sprzyjających warunkach pogodowych) Postój w Puerto Inca – odważni mogą wejść do zimnego Pacyfiku. Przejazd do Arequipy (ok.10 h) malowniczą trasą częściowo wzdłuż oceanu. Nocleg

DZIEŃ 5  AREQUIPA
Po śniadaniu  zwiedzanie Arequipy – pięknego miasta kolonialnego zbudowanego z białego tufu wulkanicznego. Plaza de Armas, Katedra. Klasztor św. Katarzyny. Zakupy wyrobów z alpaki i vicuni.  Nocleg.

DZIEŃ  6  KANION COLCA - CHIVAY
Śniadanie. Wyjazd do Kanionu  Colca – najgłębszego na świecie.  Po drodze  spotkamy pasące  się lamy, alpaki oraz vikunie – Nocleg wysoko w górach  (ok. 4000 m n.p.m.  ) w okolicach miasta Chivay. Możliwość kąpieli w gorących źródłach pod rozgwieżdżonym niebem.

DZIEŃ  7  PUNO  - TITICACA
Śniadanie. Wyjazd do miejsca zwanego Krzyżem Kondorów gdzie przy odrobinie szczęścia możemy   ujrzeć te wielkie ptaki ( El Condor Pasa) –  punkt widokowy na kanion. Wizyta w  okolicznych osadach. Przejazd przez płaskowyż Altiplano do Puno nad jeziorem Titicaca.                    

DZIEŃ  8  WYSPY UROS – CAPOCABANA – LA PAZ
Śniadanie, wycieczka statkiem na pływające wyspy Uros zbudowane z trzciny totora na których żyją Indianie Uru. Przejazd wzdłuż jeziora Titicaca. Przekroczenie granicy z Boliwią. Postój w uroczym miasteczku Copacabana. Przejazd wzdłuż Kordyliery Królewskiej do La Paz . Nocleg

DZIEŃ  9  LA PAZ
 Śniadanie.  Zwiedzanie La Paz położonej na wys. ok. 3700 m n.p.m.(najwyżej na świecie) stolicy Boliwii.  min. Plaza Murillo z Pałacem Prezydenckim i Katedrą.  Wizyta w „Dolinie Księżycowej  (niezwykłe formy erozyjne) Wieczorem spacer na słynny „Targ Czarownic”- urokliwe wąskie uliczki pełne sklepów z amuletami, miksturami i oczywiście pamiątkami. Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ  10  TIAHUANACO
Śniadanie.   Wyjazd z La Paz. Po drodze zwiedzanie ruin siedziby jednej z najstarszych kultur preinkaskich  – Tiahuanaco, znajduje się tam słynna monolityczna Brama Słońca z  podobizną legendarne postaci boga Wiracochy. Przekroczenie granicy z Peru. Nocleg w Puno.

DZIEŃ  11  SILLUSTANI – LA RAYA
Śniadanie. Całodzienny przejazd do Cuzco. Po drodze zwiedzanie Nekropolii Sillustani. Postój na przełęczy La Raya (4350 m n.p.m.) – zapierające dech w piersiach widoki ośnieżonych szczytów andyjskich. Zwiedzanie dawnego kompleksu świątynnego Raqchi. Nocleg w Cuzco. 

DZIEŃ  12  MACHU PICCHU
Po śniadaniu zwiedzanie Machu Picchu. Najbardziej rozpoznawalnego miejsca Ameryki Południowej. Magiczna sceneria krajobrazu stanowi wspaniałe tło dla ruin miasta sanktuarium.  Powrót do Cusco.  

DZIEŃ  13 DOLINA INKÓW
Po śniadaniu wycieczka do Świętej Doliny Inków – doliny rzeki Urubamba pięknej krajobrazowo i  bogatej  w zabytki z czasów Inków. Miasteczko Pisac. Kompleks Ollantaytambo. Powrót do Cusco

DZIEŃ  14  CUSCO
Po śniadaniu zwiedzanie Cusco (w języku keczua Qosqo – pępek swiata ) min. Plaza de Armas, Katedra, twierdza Sacsayhuamani i obiekt militarny Puca – Pucara.  Czas wolny. Nocleg.

DZIEŃ  15  LIMA
Śniadanie. Przelot z Cusco do Limy. Czas wolny w stolicy. Ostatnie zakupy. Przejazd na lotnisko. Wylot  z Limy do Amsterdamu  godz. 20.00. Upojna noc w samolocie.

DZIEŃ  16  AMSTERDAM - WARSZAWA
Przylot 15.25. Dla chętnych krótki „wypad” do miasta. Wylot z Amsterdamu. 20.20.  Przylot do Warszawy 22.10. Zakończenie wycieczki.

TERMIN  05.10 – 20.10 .2017
CENA  9900 zł + 1650 USD płatne kontrahentowi w Peru

I      Rata –    400   zł  - płatne w dniu zapisu
II    Rata  –  4500  zł  - płatne w terminie  do 30.06.2017
III   Rata -   5000  zł – płatne do 15.08.2017

UWAGA !

Cena dotyczy grupy minimum 10 osób.

 Cena obejmuje:

-       przeloty na całej trasie

-       opłaty lotniskowe

-       przejazdy i transfery zgodnie z programem

-       zakwaterowanie w hotelach *** w pok. 2-osobowych z łazienką (dopłata do pok. jednoosobowego 485 USD)

-       śniadania

-       bilety wstępu zgodnie z programem,

-       usługi miejscowych przewodników

-       koszty wizowe

-       ubezpieczenie KL, NNW, Bagaż

-       opiekę pilota – przewodnika

-       podatek VAT

-       Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie obejmuje:

-       opłat za fotografowanie i filmowanie

-       napiwków

-       przelot awionetką nad płaskowyżem Nazca (ok. 130 USD)

-       wszystkiego co nie ujęte w programie

koszt wyżywienia dziennie ok. 10 -20 USD – czyli dodatkowo ok. 150 – 300 USD

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)