Oferta specjalna

Święto chleba i piernika sierpień 2022

JAWOR- ŚWIĘTO CHLEBA I PIERNIKA

 

Dzień 1 Warszawa- Wrocław
Zbiórka uczestników o godz. 07.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego, gdzie w 1000 roku Bolesław Chrobry polecił wybudować katedrę pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i siedzibę biskupstwa. Po zwiedzeniu wnętrza katedry (o ile w tym czasie nie będzie żadnego nabożeństwa) kolejny obiekt sakralny, unikat na skalę światową gotycki dwupoziomowy kościół św. Krzyża i św. Bartłomieja (z zewnątrz), Wyspa Piaskowa, ogrody Biblioteki Ossolińskich, gmach Uniwersytetu Wrocławskiego – Aula Leopoldina i wejście na punkt widokowy na Wieży Matematycznej, mury średniowiecznego więzienia. Przy rynku czeka na nas nie tylko Jaś i Małgosia, ale również inne wspaniałe kamienice, gotycki Ratusz i Aleksander hrabia Fredro spoglądający ze swego pomnika na turystów. Przejście ulicą Świdnicką pod operę i Pałac Królewski oraz Synagogę. Uwaga! W trakcie spaceru musimy uważać na najmniejszych obywateli miasta – wrocławskie krasnale, które potrafią pojawiać się w najmniej oczekiwanych miejscach. Czas wolny. Przyjazd do Jawora lub okolic na obiadokolację i nocleg.
Dzień 2 Jawor- Warszawa
Po śniadaniu spacer po mieście, m.in. Kościół Pokoju, wpisany na Listę UNESCO, kościół św. Marcina, Zamek Piastowski, Ratusz, kamienice z XVII wieku. Następnie udział w drugim dniu święta Chleba i Piernika Na licznych stoiskach będą się prezentować okazałe chleby wypiekane według starych receptur, chleby na zakwasie, o wyjątkowym smaku i zapachu. To tu został ustanowiony rekord na najdłuższy piernik w Polsce- mistrzowie cukiernictwa stworzyli wyśmienity i pachnący piernik, który mierzył 40 metrów i 20 centymetrów. Rekord został potwierdzony specjalnym certyfikatem. Dla nikogo nie zabraknie chleba i pierników, a degustacjom będą towarzyszyć unoszące się zewsząd zapachy świeżego pieczywa, cynamonu, miodu i przypraw korzennych. Jest to tylko przedsmak tego, co będzie można skosztować przez te wyjątkowe trzy dni. Imprezie będą towarzyszyć widowiska, prezentacje artystyczne, koncerty gwiazd sceny muzycznej.

Termin sierpień 2022
CENA 420 zł

Cena zawiera:
- transport autokarem,
- zakwaterowanie w hotelu/ pensjonacie w pokojach dwu- trzyosobowych z łazienkami,
- śniadanie i obiadokolację,
- poczęstunek niespodzianka
- ubezpieczenie NNW UNIQA
- opieka licencjonowanego pilota,
- podatek VAT, TFG
Cena nie zawiera: 
- wszystkiego co nie ujęte w programie,
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy,
- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +2 zł/ osoba zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379
Uwagi:
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Cena skalkulowana na 40 osób – w przypadku zebrania mniejszej liczby uczestników cena może ulec zmianie.
- Możliwość zmiany programu dla grupy zorganizowanej.
- program obchodów zostanie podany około miesiąc przed wydarzeniem

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5934)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5934)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)