Oferta specjalna

Chorwacja 9 dni

CHORWACJA (9 dni)

Warszawa- Zagrzeb- Trogir- Split- Skradin- Wodospady Krka- Dubrownik- Makarska- Plitwickie Jeziora- Brno

!!! Bez nocnych przejazdów !!!

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1 WARSZAWA- SŁOWENIA
Zbiórka uczestników o godzinie 5.00 na parkingu przed PKiN od strony wejścia do Metro Centrum. Odjazd autokaru w kierunku granicy w Cieszynie. Przejazd przez Czechy i Austrię. Zakwaterowanie w hotelu na terenie Słowenii. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2 ZAGRZEB- ADRIATYK
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu przejazd do Chorwacji. Po drodze wizyta w Zagrzebiu, stolicy kraju położonej nad rzeką Sawą. Spacer po Starym Mieście połączony ze zwiedzaniem z przewodnikiem miejscowym m.in.: Katedry Wniebowzięcia NMP (dawniej Świętego Stefana), Placu Króla Tomisława, Katedry św. Marka, Placu Jelacicia, Rynku Dolac. Przejazd do hotelu w środkowej Dalmacji. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3 TROGIR-SPLIT
Po śniadaniu zwiedzanie położonego na malowniczej wyspie Trogiru. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym: Twierdzy, Bramy Morskiej, Starego Portu, Katedry Świętego Łazarza, placu Jana Pawła II, Loggii Sądowej. Czas wolny na zakupy na słynnym trogirskim targu. Następnie przejazd do Splitu- zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym. Główną atrakcją jest tu Stare Miasto położone w obrębie murów dawnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Złota Brama, Katedra Świętego Duje, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riwa- nabrzeże portowe. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4 WYPOCZYNEK NAD ADRIATYKIEM
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Kąpiele w Adriatyku, plażowanie, sporty wodne, spacer. Obiadokolacja. Nocleg.
W tym dniu istnieje możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej do Zadaru, Szybenika lub sanktuarium w Medjugorje.

DZIEŃ 5 LOZOVAC- WODOSPADY KRKA
Po śniadaniu przejazd do Lozovac. Wejście na teren Parku Narodowego Krka z przewodnikiem, wizyta w skansenie, spacer trasą krajoznawczą wśród rozlewisk, jezior i wodospadów Krka. Czas wolny - możliwość kąpieli pod najpiękniejszym wodospadem Skradinski Buk. Krótki rejs statkiem do miejscowości Skradin. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6 MAKARSKA- DUBROWNIK
Po śniadaniu przejazd malowniczą Riwierą Makarską- bajkowe widoki, zatokowe plaże, kurorty, punkty widokowe nad jeziorami na tle gór Biokovo do Dubrownika. Zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem „perły Adriatyku i miasta Świętego Błażeja”. Spacer po urokliwym Starym Mieście, zwiedzanie m.in.: Katedry Wniebowzięcia NMP z relikwiami Świętego Błażeja, średniowiecznych murów miejskich, pałacu Rektorów, pałac Sponza, Studni Onufrego. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7 FISH PICNIC
Po śniadaniu wyjazd na Fish Picnic. Rejs statkiem na wyspę Hvar, podczas rejsu degustacja wina lub typowego wysokoprocentowego trunku, czas wolny na wyspie około 45 min. Następnie rejs na wyspę Brać, podczas rejsu lunch na statku. Czas wolny na wyspie około 2,5 godziny- możliwość plażowania, kąpieli lub spacer po wyspie. Rejs powrotny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8 PLITWICKIE JEZIORA-SŁOWENIA
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w kierunku Plitwickich Jezior- jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji. Spacer po Parku Narodowym wśród wodospadów, kaskad, krótki rejs statkiem po jednym z największych jezior-Kozjak, czas wolny, przejażdżka kolejką. Następnie przejazd do hotelu w Słowenii. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 9 SŁOWENIA- WARSZAWA
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd przez Austrię i Czechy. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych. Po drodze możliwość spożycia ciepłego posiłku na koszt własny na terenie Polski.

TERMIN: 27.06- 05.07.2022

                   10.09- 18.09.2022

CENA: 2390 zł/ osoba

Cena zawiera:
-transport autokarem,
- zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach 2/3*, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,

-wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji,
-ubezpieczenie WIENER Basic NNW 1 250euro, KL 20 000 euro, 
-opieka licencjonowanego pilota,
-podatek VAT,
-obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, opłat klimatycznych, rejsu statkiem. Razem około 150 euro.
- Opłat za wycieczki fakultatywne.
- Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 2,8% ceny imprezy.
- Ubezpieczenia od chorób przewlekłych 5 zł za dzień.
- Dopłaty do pokoju 1 osobowego – na zapytanie

Uwagi:
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie w związku z panującą pandemią COVID- 19,
- w czasie trwania reżimu sanitarno- epidemiologicznego obiekty gastronomiczne nie serwują posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy podawane są do stolika, co nie zmniejsza ich jakości ani ilości,
- na dzień tworzenia oferty wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania,
- zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad sanitarno- epidemiologicznych wywołanych COVID- 19
- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty
- możliwość zmiany programu na życzenie grupy.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)