Oferta specjalna

GRUZJA 9 dni

GRUZJA (9 dni)

Tbilisi- Bodhe- Signagi- Weliscyche- Ananuri- Kazbegi- Gori- Gelati- Kutaisi- Batumi-Mccheta


RAMOWY PROGRAM IMPREZY
Dzień 1: Wylot do Gruzji
Spotkanie na lotnisku Fryderyka Chopina na około 3 godziny przed wylotem i lot na trasie Warszawa- Tbilisi.
Godziny wylotu uzaleznione od terminu.

Dzień 2: Przelot – Tbilisi 
Spotkanie z przewodnikiem. Zakwaterowanie. Śniadanie w Hotelu. Zwiedzanie miasta Tbilisi od cerkwi Metechi (XIII w) (stąd rozciąga się piękny widok na tbiliską starówkę). Następnie przejazd kolejką do twierdzy Narikala (IV w), z której rozpościera się fantastyczny widok na całe miasto, a z drugiej strony otwiera się widok na ogród botaniczny. Piesza droga do Abanotubani (znane łaźnie siarkowe) i wąskimi uliczkami tzw. Szardeni (popularna ulica w Tbilisi), Bazylika Anczyschati - najstarszej cerkwi miasta (VI w). Kolacja w restauracji z programem artystycznym. Nocleg w hotelu w Tbilisi.

Dzień 3: Tbilisi – Bodbe – Signagi – Weliscyche – Tbilisi
Śniadanie. Wyjazd do Kacheti - najbardziej znanych regionów w Gruzji. Zwiedzanie Klasztoru w Bodbe. Dojazd do Signagi - „miasta wiecznej miłości” Położona na wzgórzu, w środku rozległej winnej równiny, mur Sighnaghi oferuje spektakularne widoki we wszystkich kierunkach. Tutaj można podziwiać widoki wciśniętej pomiędzy pasmem Głównego Wielkiego Kaukazu i Górami Gomborskimi Równiny Alazani. Przejazd na obiad połączony z degustacją lokalnych alkoholi do Welistsikhe. Nocleg w Tbilisi.

Dzień 4: Tbilisi– Ananuri– Kazbegi
Śniadanie. Zwiedzanie Ananuri (XVII w.) z przepięknym widokiem na jezioro Żinwali. Dojazd do miasta Kazbegi - główne miasto w regionie Khewi. Przejazd lokalnymi jeepami do Cerkwi Gergeti (XIV w.). Następnie Kazbeg (5047 m) trzeci w Gruzji szczyt ze względu na wysokość. Kolacja i nocleg w Kazbegi.

Dzień 5: Kazbegi– Gori– Upliscyche– Gelati– Kutaisi
Śniadanie. Wyjazd do Gori - miejsca urodzenia J. Stalina - postój przy jego domu-muzeum. Przejazd na zwiedzanie Upliscyche (II tys. p.n.e.) - najstarszego skalnego miasta na terenie Gruzji i jednego z najważniejszych handlowych punktów na Jedwabnym Szlaku. Dojazd do zespół klasztornego Gelati (1106) z trzema cerkwiami i budynkiem Akademii Nauk, gdzie studiowali wybitni myśliciele gruzińscy i greccy. Kompleks powstał w złotych czasach gruzińskiej monarchii. Jego fundatorem był król Dawid Budowniczy. Kolacja i nocleg w Kutaisi.

Dzień 6: Kutaisi– Batumi
Śniadanie. Przejazd nad Morze Czarne do Batumi - czarnomorska perła Gruzji, która fascynuje turystów swoimi widokami na morze i góry. Zwiedzania miasta: Piazza, nadmorska promenada, czas wolny. Kolacja i nocleg w Batumi /Ureki - uzdrowisko nad Morzem Czarnym. Sama plaża jest czarna/szara. Bogate dary natury – mały, "aksamitny" piasek, magnetyczny robią uzdrowisko Ureki wspaniałym miejscem do wypoczynku i leczenia. Kolacja i nocleg w Batumi/Ureki.

Dzień 7: Batumi/Ureki– Kutaisi
Śniadanie. Czas wolny. Koło 16:00 wyjazd do Kutaisi. Kolacja i nocleg w Kutaisi.

Dzień 8: Kutaisi– Kutaisi- Mccheta– Tbilisi
Śniadanie. Rano zwiedzanie Kutaisi. Nstępnie Wyjazd do Mcchety - pierwszej stolicy i absolutnego centrum religijnego Gruzji. Zwiedzanie Monastyru Dżwari (VI w) i Katedry Sweticchoweli (XI w), gdzie wg. legendy pochowana jest Szata Chrystusa. Cała Mccheta z jej zabytkami jest wpisana na listę UNESCO. Kolacja i nocleg w Tbilisi.

Dzień 9: Tbilisi- Warszawa
Tranasfer z hotelu na lotnisko. Przylot do Warszawy według rozkładu godzin przelotu na trasie Tbilisi- Warszawa.

TERMIN 29.04- 07.05.2022
                  11.06- 19.06.2022
                  23.09- 01.10.2022

CENA 3650 zł/ osoba

Cena zawiera:
- przelot na trasie Warszawa- Tbilisi- Warszawa
- transport: autokar z barkiem kawowym (napoje dodatkowo płatne), opłaty drogowe, parkingi
- zakwaterowanie: 4 noclegi w Tbilisi, 1 nocleg w Kazbegi, 2 noclegi w Kutaisi, 1 nocleg w Batumi (lub Ureki) w hotelach 3* klasy turystycznej, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- opłaty klimatyczne
- wyżywienie: 7 śniadań i 6 obiadokolacji, 1 obiad w tym 1 kolacja z tradycyjną muzyką i programem artystycznym.
- ubezpieczenie WIENER Basic (NNW 1250 euro, KL 20 000 euro)
- przewodnik lokalny na całej trasie
- opiekę licencjonowanego pilota.
- degustacja lokalnych napojów alkoholowych w Weliscyche
- podatek VAT, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 3,75% ceny imprezy
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 5 zł za dzień
- dopłata do pokoju 1 osobowego – 450 zł
- biletów wstępu, przewodników lokalnych ok. 60 euro
- napiwków dla kierowcy i gruzińskiego przewodnika, ok. 5 euro/dzień
- wszystkiego co nie ujęte w programie

Uwagi:

- Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy!
- Loty mogą odbywać się w późnych godzinach wieczornych,
- osoby podróżujące samotnie mogą być- w miarę możliwości- zakwaterowane w pokoju 2, 3- osobowym:
- obiadokolacje w formie otwartego bufetu lub serwowane składające się z dwóch dań gorących i deseru (napoje płatne są dodatkowo);
- program jest ramowy i może ulec zmianie, kolejność zwiedzania może ulec zmianie

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)