Oferta specjalna

Klasyczne Włochy

KLASYCZNE WŁOCHY
(9 dni)

Ołomuniec – Groty Frasassi  -  Spoleto - Rzym – Pompeje – Neapol-   Monte Cassino –  Siena – Wenecja – Adriatyk
  !!! Bez nocnych przejazdów !!!

Wyżywienie HB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1  WARSZAWA- CZECHY (nocleg tranzytowy)
Zbiórka uczestników o godz.07.00 na parkingu przed PKiN od strony wejścia do Metro Centrum. Przejazd do Ołomuńca, zwiedzanie z przewodnikiem dawnej stolicy Moraw. Czas wolny. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Brna. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2  RIMINI
Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Włoch. Przejazd malowniczą trasą alpejską przez Austrię i Alpy Karnijskie, Nizinę Padańską  do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 GROTY FRASASSI –SPOLETO -FIUGGI
Po śniadaniu przejazd do Gengi, zwiedzanie jednych z najpiękniejszych grot w Europie Grotte Frasassi. Następnie przejazd do Spoleto, zwiedzanie średniowiecznego miasteczka, będącego kiedyś własnością rodziny Borgia.  Przejazd do hotelu w Fiuggi, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4  MONTE CASSINO -POMPEJE-NEAPOL
Po śniadaniu wyjazd na Monte Cassino - chwila zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich oraz wizyta w Opactwie Benedyktynów. Zwiedzanie wykopalisk w Pompejach - antyczne miasto zasypane w czasie wybuchu Wezuwiusza w 79 roku n.e. Krótka wizyta w Neapolu - stolicy Kampanii: panorama Zatoki Neapolitańskiej. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5  RZYM
Po śniadaniu przejazd do centrum Rzymu. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym Watykanu: Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską (fresk "Sąd Ostateczny Michała Anioła), Bazylika i Plac Św. Piotra. Wizyta przy grobie Jana Pawła II. Popołudniowy spacer : Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek Berniniego, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6  RZYM
Po śniadaniu przejazd do centrum miasta. Udział w Audiencji Generalnej na placu św. Piotra na Watykanie (dla chętnych). Zwiedzanie antycznego Rzymu: Koloseum z zewnątrz, Łuk Trajana, Forum Romanum, Kapitol, Forum Trajana, Fori Imperiali, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny (zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym mówiącym po polsku). Zwiedzanie bazyliki Św. Jana na Lateranie oraz Świętych Schodów Wieczorem powrót do hotelu,  obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7  SIENA- ADRIATYK
Po śniadaniu wyjazd do Sieny. Średniowieczne miasto położone malowniczo na trzech wzgórzach, miejsce urodzenia Świętej Katarzyny współpatronki Włoch. Dwa razy w roku odbywa się tu słynne Palio. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym min. kościoła San Domenico, dzielnicy Gęsi, w której urodziła się i mieszkała Św. Katarzyna, przepięknej katedry z XIII w oraz jedynego w swoim rodzaju placu w kształcie muszli Piazza del Campo na którym rozgrywane jest Palio. Czas wolny. Przejazd do hotelu w Lido di Jesolo, obiadokolacja,.

DZIEŃ 8  WENECJA
Po śniadaniu  wyjazd do Wenecji – miasta "Casanovy" położonego na 118 wyspach. Rejs statkiem spacerowym lub wynajętą specjalnie dla grupy łodzią motorową po Lagunie Weneckiej zakończony na przystani w pobliżu placu Św. Marka. Zwiedzanie: Bazylika i Plac Św. Marka, Most Westchnień, Piazzetta, Campanille, Plac Św. Jana i Pawła Czas wolny. Spacer po mieście przez most Ponte Rialto. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 9  WŁOCHY- WARSZAWA
Wczesny wyjazd z hotelu (śniadanie może zostać wydane przez hotel w formie suchego prowiantu). Śniadanie w zajeździe w Austrii na koszt własny. Powrót do Warszawy około godziny 24.00

TERMIN CENA ZA OSOBĘ
20.06-28.06.2020  1998 zł
19.09-27.09.2020  1998 zł


Cena zawiera: 

- transport autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC, uchylne siedzenia)
- opłaty drogowe i parkingowe
- wjazdy autokaru do miast Siena, Wenecja, Pompeje, Rzym - obwodnica
- zakwaterowanie: 1 nocleg tranzytowy w hotelu** w Czechach, 7 noclegów w hotelach**/***  pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,
- wyżywienie: 7 śniadań wzmocnionych, 1 lunch packet, 8 obiadokolacji / 2 dania gorące + deser/
- ubezpieczenie AXA  NNW 2000 euro, KL 10000 euro, bagaż 200 euro
- opiekę licencjonowanego pilota.
- podatek VAT
- TFG

Cena nie zawiera:

- Dopłata do pokoju 1 osobowego - 350 zł
- Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie + 2,8% ceny.
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro dziennie
- opłaty za napoje do obiadokolacji
- opłaty za bilety wstępu, przewodników miejscowych, zestawy słuchawkowe – tam gdzie wymagane, biletów komunikacji miejskiej w Rzymie, rejsu po Lagunie Weneckiej, opłat klimatycznych. Razem około 120 euro.

Uwagi:

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Osoby podróżujące samotnie mogą być w miarę możliwości zakwaterowane w pokoju 2,3 os.
- Uwaga (zgodnie z zarządzeniem włoskim z dn. 01.04.00) zwiedzanie Rzymu odbywa się bez autokaru. Wjazd autokaru do miasta strefa ZTL 1 to koszt około 180 euro za dzień, pozwolenie dzienne i około 200 euro pozwolenie nocne.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5523)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5523)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)