Oferta specjalna

Paryż

PARYŻ
( 7 dni)

!!!bez nocnych przejazdów!!!
Wyżywienie BB
Bruksela- Paryż -Amsterdam

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1   WARSZAWA- NIEMCY
Zbiórka uczestników o godzinie 06.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Wyjazd  kierunku granicy polsko- niemieckiej, przed granica w Świecku możliwość zjedzenia obiadu na koszt własny. Przejazd przez Niemcy. Nocleg.

DZIEŃ 2   NIEMCY- BRUKSELA – PARYŻ
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Brukseli, stolicy Belgii i Unii Europejskiej, której symbolem jest Manneken Pis. Spacer po mieście i zwiedzanie najważniejszych zabytków: Wielkiego Placu z otaczającymi go kamienicami, Ratusza, Domu Króla, Pałacu Królewskiego, Katedry św. Św. Michała i Goduli, Dzielnicy Europejskiej z siedzibą Parlamentu Europejskiego oraz Atomium. Następnie przejazd na nocleg do hotelu na obrzeżach Paryża.

DZIEŃ 3   PARYŻ- WERSAL- OKOLICE PARYŻA
Po śniadaniu przejazd do Paryża. . Spacer po wyspie Cite i jej najbliższych okolicach (Pałac Sprawiedliwości, Święta Kaplica, Katedra Notre Dame- wejście do wnętrza, Ratusz Miejski), w Dzielnicy Łacińskiej: Panteon- miejsce pochówku najbardziej zasłużonych dla Francji ludzi; Sorbona- najstarszy francuski uniwersytet. Krótki czas wolny. Przejazd do Wersalu*-  jednego z najpiękniejszych pałaców królewskich na świecie, wspaniałej siedziby Króla- Słońce. Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach.  Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4   PARYŻ
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża: okolice Centrum Pompidou oraz dzielnicy Paryskich Hal- miejsca, gdzie we fragmenty najstarszych obiektów miasta wkomponowano zaskakująco nowoczesne budowle. Ponadto  Plac Vendome z ekskluzywnymi hotelami (m.in.: Ritz) oraz sklepami, Opera Garnier, Muzeum Perfum Fragonard. Wjazd na III poziom Wieży Eiffla. Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5   PARYŻ
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża:  Luwr- jedno z najwspanialszych muzeów sztuki na świecie; zbiory obejmują najpiękniejsze europejskie obrazy, rzeźby i dzieła rzemiosła artystycznego od epoki średniowiecza aż po czasy Impresjonistów,  a także kolekcje wybitnych dzieł sztuki ze starożytnych: Egiptu, Bliskiego Wschodu, Grecji i Rzymu. Następnie Most Aleksandra, Pałac Inwalidów z grobowcem cesarza Napoleona I, Łuk Tryumfalny z wejściem na taras widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na „paryską gwiazdę”, spacer po Polach Elizejskich. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 6   AMSTERDAM - NIEMCY
Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie Amsterdamu, (położonego nad wieloma kanałami, przez co budzi skojarzenia z Wenecją) m. in.: Placu Dam z Pałacem Królewskim, Begijnhof (siedziba zgromadzenia beginek, w okresie średniowiecza zajmującego się wdowami i samotnymi kobietami), Westerkerk (kościoła z najwyższą wieżą w mieście), Oude Kerk (najstarszej świątyni w mieście). Krótki czas wolny. Przejazd przez Niemcy, nocleg.

DZIEŃ 7   NIEMCY- WARSZAWA
Po śniadaniu przejazd do Polski. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

** Kolacja z winem do woli, muzyka (gitara , akordeon i śpiewający szlagiery) kosztuje około  34 euro/os. Możliwość degustacji ślimaków,  przystawka, danie , deser oraz taca serów przed deserem i napoje bez ograniczeń.

TERMIN CENA za osobę
30.04-06.05.2017 1650 zł
14.05-20.05.2017
11.06-17.06.2017
09.07-16.07.2017
17.09-23.09.2017

Cena zawiera:

- transport : komfortowy autokar z barkiem kawowym, opłaty drogowe, parkingi
-zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach **/*** , pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
-wyżywienie:  6 śniadań kontynentalnych
-pilot: opieka pilota na całej trasie wycieczki
-ubezpieczenie: AXA - KL, NNW, bagaż 
-podatek VAT

Cena nie zawiera:

- Dopłaty do czterech obiadokolacji w restauracji w Paryżu 180 zł
-Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy +2,8%
-Dopłaty do pokoju jednoosobowego 450 zł
-Opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów / ogrody w Wersalu, łuk Triumfalny, Wieża, karta muzealna w Paryżu,/ i przewodników lokalnych, opłaty za rejs po Sekwanie, w wysokości około 100 – 110  euro.

UWAGI:

-Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.2392)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.2392)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.