Oferta specjalna

Paryż

PARYŻ
( 7 dni)

!!!bez nocnych przejazdów!!!
Wyżywienie BB
Bruksela- Paryż -Amsterdam

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1   WARSZAWA- NIEMCY
Zbiórka uczestników o godzinie 06.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Wyjazd  kierunku granicy polsko- niemieckiej, przed granica w Świecku możliwość zjedzenia obiadu na koszt własny. Przejazd przez Niemcy. Nocleg.

DZIEŃ 2   NIEMCY- BRUKSELA – PARYŻ
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Brukseli, stolicy Belgii i Unii Europejskiej, której symbolem jest Manneken Pis. Spacer po mieście i zwiedzanie najważniejszych zabytków: Wielkiego Placu z otaczającymi go kamienicami, Ratusza, Domu Króla, Pałacu Królewskiego, Katedry św. Św. Michała i Goduli, Dzielnicy Europejskiej z siedzibą Parlamentu Europejskiego oraz Atomium. Następnie przejazd na nocleg do hotelu na obrzeżach Paryża.

DZIEŃ 3   PARYŻ- WERSAL- OKOLICE PARYŻA
Po śniadaniu przejazd do Paryża. . Spacer po wyspie Cite i jej najbliższych okolicach (Pałac Sprawiedliwości, Święta Kaplica, Katedra Notre Dame, Ratusz Miejski), w Dzielnicy Łacińskiej: Panteon- miejsce pochówku najbardziej zasłużonych dla Francji ludzi; Sorbona- najstarszy francuski uniwersytet. Krótki czas wolny. Przejazd do Wersalu*-  jednego z najpiękniejszych pałaców królewskich na świecie, wspaniałej siedziby Króla- Słońce. Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach.  Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4   PARYŻ
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża: okolice Centrum Pompidou oraz dzielnicy Paryskich Hal- miejsca, gdzie we fragmenty najstarszych obiektów miasta wkomponowano zaskakująco nowoczesne budowle. Ponadto Ogrody Tuileries, Plac Vendome z ekskluzywnymi hotelami (m.in.: Ritz) oraz sklepami, Opera Garnier, Muzeum Perfum Fragonard. Wjazd na III poziom Wieży Eiffla. Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5   PARYŻ
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża:  Luwr- jedno z najwspanialszych muzeów sztuki na świecie; zbiory obejmują najpiękniejsze europejskie obrazy, rzeźby i dzieła rzemiosła artystycznego od epoki średniowiecza aż po czasy Impresjonistów,  a także kolekcje wybitnych dzieł sztuki ze starożytnych: Egiptu, Bliskiego Wschodu, Grecji i Rzymu. Następnie Most Aleksandra, Pałac Inwalidów z grobowcem cesarza Napoleona I, Łuk Tryumfalny z wejściem na taras widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na „paryską gwiazdę”, spacer po Polach Elizejskich. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 6   AMSTERDAM - NIEMCY
Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie Amsterdamu, (położonego nad wieloma kanałami, przez co budzi skojarzenia z Wenecją) m. in.: Placu Dam z Pałacem Królewskim, Begijnhof (siedziba zgromadzenia beginek, w okresie średniowiecza zajmującego się wdowami i samotnymi kobietami), Westerkerk (kościoła z najwyższą wieżą w mieście), Oude Kerk (najstarszej świątyni w mieście). Krótki czas wolny. Przejazd przez Niemcy, nocleg.

DZIEŃ 7   NIEMCY- WARSZAWA
Po śniadaniu przejazd do Polski. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

** Kolacja z winem do woli, muzyka (gitara , akordeon i śpiewający szlagiery) kosztuje około  40 euro/os. Możliwość degustacji ślimaków,  przystawka, danie , deser oraz taca serów przed deserem i napoje bez ograniczeń.

TERMIN CENA za osobę
06.09-12.09.2020 1740 zł

Cena zawiera:

- transport : komfortowy autokar z barkiem kawowym, opłaty drogowe, parkingi
- zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach **/*** , pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
- wyżywienie:  6 śniadań kontynentalnych
- pilot: opieka pilota na całej trasie wycieczki
- ubezpieczenie: AXA - KL, NNW, bagaż 
- podatek VAT
- TFG

Cena nie zawiera:

- Dopłaty do czterech obiadokolacji w restauracji w Paryżu 190 zł
- Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy +2,8%
- Dopłaty do pokoju jednoosobowego 450 zł
- Opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych, opłaty za rejs po Sekwanie, w wysokości około 120  euro.

UWAGI:

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- Osoby podróżujące samotnie będą w miarę możliwości dokwaterowane do pokoju 2-3 osobowego.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.4443)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuje płatności, ze przed zawarciem umowy zapoznałam/Em się z programem imprezy, warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moja rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, ze akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaje dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Administratorem podanych danych osobowych jest Api Travel sp.zo.o z siedzibą w Warszawie 02-383 Grójecka 128 lok.13.
Podane dane są zbierane w celu realizacji w/w imprezy turystycznej.
Dane osobowe będą udostępniane odbiorcom danych tylko i wyłącznie w celu i dla potrzeb realizacji imprezy. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)