Oferta specjalna

Zamki Bawarii

ZAMKI BAWARII

 (6 dni )

Monachium – Schwangau-  Fussen - Prien - Linderhof  -Regensburg

!!! bez nocnych przejazdów !!!

Wyżywienie HB

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1  Polska - Czechy

Zbiórka o godz. 6.45 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. 7.00 odjazd autokaru w kierunku granicy. Przed granicą możliwość spożycia ciepłego posiłku na koszt własny. Przyjazd do hotelu przy granicy czesko-niemieckiej /nocleg tranzytowy/. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2   Monachium

Śniadanie. Przejazd do Monachium.  Zwiedzanie pałacu Nymphenburg – letniej rezydencji Wittelsbachów. Spacer po Starym Mieście, w trakcie którego zobaczymy m.in. Rezydencję Wittelsbachów, Alter Hof, Marienplatz z Nowym Ratuszem, katedrę Najświętszej Marii Panny, pozostałości murów miejskich. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3  Schwangau - Fussen

Śniadanie. Przejazd do Schwangau. Zwiedzanie najbardziej znanego zamku Ludwika Bawarskiego Neuschwanstein oraz zamku Hohenschwangau, w którym Ludwik spędził swoje dzieciństwo. Krótki spacer po okolicy. Przejazd do Fussen spacer po urokliwym miasteczku, nad którym góruje średniowieczny zamek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4   Prien– Linderhof

Śniadanie. Wyjazd do Prien. Rejs statkiem po jeziorze Chiemsee na wyspę Herreninsel. Zwiedzanie Nowego Pałacu – nieukończonego, wzorowanego na Wersalu, zamku Ludwika Bawarskiego. Przejazd do Linderhof. Zwiedzanie zamku Linderhof – najmniejszego z zamków Ludwika Bawarskiego oraz  spacer po parku, w którym znajduje się m.in. Grota Venus, fontanna Neptuna, tarasowe ogrody. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5  Regensburg – Czechy

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Regensburga, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spacer po historycznym centrum miasta – największym, zachowanym na terenie Niemiec średniowiecznym Starym Mieście, w trakcie którego zobaczymy m.in. gotycką katedrę, Alte Kapell, ratusz, domy mieszczańskie, Kamienny Most. Przejazd do hotelu w Czechach /nocleg tranzytowy/. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6   Czechy - Polska

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Polski. Na terenie Polski możliwość spożycia ciepłego posiłku na koszt własny. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

TERMIN do uzgodnienia

CENA  od 1400 zł  grupa 45 osób

Cena zawiera:
- transport autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC, uchylne siedzenia),

- opłaty drogowe i parkingowe,
- zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2, 3- osobowe z łazienkami, - -wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji,
- opiekę licencjonowanego pilota,

- ubezpieczenie AXA (NNW – 2 000 €, KL – 10 000€, bagaż – 200€),

-obligatoryjna opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
- podatek VAT

Cena nie zawiera:
- opłaty za bilety wstępu, przewodników lokalnych ok. 100 euro,
- dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy,

- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro dziennie,

- napoje płatne dodatkowo.


Uwagi:
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- dopłata do pokoju 1 osobowego - 450 zł,

- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty

 

 

              

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5497)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)