Oferta specjalna

LIDO di JESOLO (Włochy)

 LIDO di JESOLO

Wyżywienie HB

!!! bez nocnych przejazdów !!!

Lido di Jesolo to jedna z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych nad Adriatykiem. Wspaniała piaszczysta plaża, ciągnie się przez 15 km. W kurorcie znajduje się kilkaset hoteli i apartamentów, około 600 restauracji i trattorii, bary, sklepy, dyskoteki, kluby nocne. W okresie wakacyjnym trzynastokilometrowa, główna ulica staje się deptakiem, a na placach organizowane są koncerty.

W Lido di Jesolo znajduje się także:

Aquapark Caribe Bay- park wodny czynny jest zazwyczaj od końca maja do połowy września. Na terenie parku znajduje się kilkanaście basenów, z czego największy ze sztuczną plażą i sztucznymi falami. Ponadto kilkanaście zjeżdżalni, miejsca do wypoczynku, wieża do skoków na linie, domki letniskowe na terenie parku, tory wodne, place zabaw dla najmłodszych i mnóstwo innych atrakcji. Park Caribe Bay szczyci się hasłem reklamowym, że jest najnowocześniejszym i najlepszym parkiem wodnym w całych Włoszech.

Pole golfowe w zachodniej części miasta znajduje się pięknie położone, zielone pole golfowe z oczkami wodnymi i delikatnymi wzniesieniami. Szczegóły i ceny idące w tysiącach euro dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Golf Club Jesolo.

Sea Life Aquarium główną atrakcją jest podwodny tunel, gdzie nad głowami pływają rekiny. Można także podziwiać inne kolorowe ryby oraz koniki morskie. Zazwyczaj akwarium jest czynne do 17:15, ale w czasie wakacji w wybrane dni jest zamykane dopiero o 20:45.

Tropicarium Park kolejny park z akwariami wodnymi. Na terenie obiektu można oglądać różnego rodzaju kolorowe ryby, rekiny, krokodyle i 400 innych ryb, płazów i zwierząt, głównie tropikalnych, żyjących w wodzie.

RAMOWY PROGRAM


Morawski Krass- Wiedeń – Wenecja – Padwa – Lido di Jesolo

DZIEŃ 1 Warszawa – Morawski Krass
Zbiórka uczestników o godz. 06.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Przejazd na Morawski Kras, jeden z najwspanialszych obszarów krasowych środkowej Europy. Obszar chroniony to ponad 92 km2, 1100 jaskiń z czego do zwiedzania udostępnione są tylko cztery. Przejazd ekologicznym pociągiem ze Skalnego Młyna do jaskiń Punkievnych, zwiedzanie jaskini i przepaści Macocha, następnie rejs tratwami podziemną rzeką Punkva. Wjazd kolejką do górnego mostka przepaści Macocha. Przejazd do hotelu na Morawach, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2 Lido di Jesolo
Śniadanie w hotelu. Przejazd malowniczą trasą alpejską przez Austrię i Włochy do hotelu w Lido di Jesolo. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 Lido di Jesolo
Śniadanie w hotelu. Wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4 Padwa
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Padwy, miasta św. Antoniego- zwiedzanie bazyliki oraz spacer z przewodnikiem po mieście m.in. Uniwersytet, Cafe Pedrocchi, Piazza delle Erbe. Czas wolny. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 Wenecja
Śniadanie w hotelu. Przejazd na Punta Sabbioni, rejs do Wenecji. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym min. Placu Św. Marka, Pałacu Dożów z zewnątrz, bazyliki św. Marka ze Złotym Ołtarzem, spacer przez Santa Maria Formosa do kościoła św. Jana i Pawła, a następnie w okolice Ponte Rialto. Czas wolny. Spacer z pilotem, labiryntem kretych weneckich uliczek. Rejs powrotny na Punta Sabbioni. Powrót do hotelu, wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 Lido di Jesolo
Śniadanie w hotelu, Wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7 Lido di Jesolo - Wiedeń
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Wiednia, zwiedzanie stolicy Austrii z przewodnikiem miejskim m.in. Hunderwasserhaus, przejazd autokarem najbardziej znaną ulicą Wiednia Ringstrasse, przy której znajduje się Opera, Parlament, Hofburg, pomnik Marii Teresy, Muzeum Sztuk Pięknych i Sztuk Historycznych oraz wiele innych reprezentacyjnych budynków miasta. Następnie spacer po Starym Mieście – pomniki i pałace Hofburga, katedra św. Szczepana. Przejazd do hotelu ,obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8 Warszawa
Śniadanie. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

TERMINY: 03.06- 10.06.23
24.06- 01.07.23
01.07- 08.07.23
26.08- 02.09.23

Cena 2450 zł/ osoba

Cena zawiera:
- transport autokarem (klimatyzacja, barek, video, WC, uchylne siedzenia)
- opłaty drogowe i parkingowe
- wjazd autokaru do Wenecji
- zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach**/*** klasy turystycznej, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,
- wyżywienie: 7 śniadań wzmocnionych lub bufet, 7 obiadokolacji (2 dania gorące + deser),
- ubezpieczenie WIENER Pakiet OPTIMUM NNW 2500 euro, KL 40000 euro, bagaż 250 euro,
- opiekę licencjonowanego pilota,
- podatek VAT,
- TFG,
- TFP

Cena nie zawiera:
- Dopłaty do pokoju 1 osobowego - 500 zł
- opłat za realizację programu, opłaty klimatyczne, tour guide: około 75 euro.
- Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie + 3,75% ceny (91,88 zł).
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych +6,25 zł za dzień (50 zł)
- opłaty za napoje do obiadokolacji

Uwagi:
- Wyjazd jest zorganizowany zgodnie z wymogami dotyczącymi obostrzeń w związku z pandemią COVID 19. Na dzień tworzenia oferty na terenie Czech, Austrii i Włoch nie ma żadnych obostrzeń covidovych. Ponieważ w każdej chwili, sytuacja może ulec zmianie, klient jest zobowiązany do śledzenia zmian. Wszystkie informacje znajdują się na stronie ministerstwa poszczególnych państw.
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)