Oferta specjalna

Cima Piazzi ***

Hotel CIMA PIAZZI ***

Region: ALTA VALTELLINA

BORMIO - centrum regionu oraz znany Ośrodek narciarski położony u podnóża góry Cima Bianca (3012 m n.p.m). Nieopodal znajduje się lodowiec Stelvio, na którym można jeździć na nartach również latem. Dzięki doskonałym warunkom narciarskim Bormio było gospodarzem narciarskich Mistrzostw Świata w 1985 i 2005 roku.

Trasy narciarskie: 60 km.

Ilość wyciągów: 22.

Przepustowość: 40 500 os/godz.

Możliwość dośnieżania: 70% tras.

Najpopularniejsze trasy: Stelvio - 4060 m, Stella Alpina - 3000m, Praimont - 1950 m, Cima Bianca - 3290 m, Bormio - 2000 m, La Rocca - 1548 m.

Najtrudniejsze trasy: Betulle - 1350 m, Valbella - 1400 m. Dogodne połączenie skibusem pozwala korzystać z wyciągów w innych miejscowościach: Isolaccia, Santa Caterina Valfurva.

Wieczorem można wybrać się do Centrum Termalnego lub na spacer po Starówce w Bormio.

ISOLACCIA/OGA - ośrodek narciarski położony w połowie drogi pomiędzy Bormio i Livigno.

Długość tras: 25 km.

Ilość wyciągów: 10.

Najpopularniejsze trasy: Dossaccio - 3000 m, Doss Alt - 3200 m, S Colombano - 1258 m, Forte1415 m.

Najtrudniejsza trasa: Plan de Motta - 1600 m.

LIVIGNO - "kraina śniegu" - znana z długo zalegającej pokrywy śnieżnej i wspaniale przygotowanych tras narciarskich, położona w dolinie na granicy Włoch i Szwajcarii. 
Livigno to również elegancki kurort zimowy. Doskonała lokalizacja na granicy ze Szwajcarią - dodatkową atrakcją jest obowiązująca tu strefa wolnocłowa. Liczne sklepy z napisem "duty free" zachęcają do zakupu markowych kosmetyków, sprzętu sportowego, szwajcarskiej czekolady i tanich alkoholi.

Trasy narciarskie: 110 km.

Ilość wyciągów: 36.

Przepustowość wyciągów: 46 500 os/godz.

Możliwość dośnieżania: 50% tras.

Najpopularniejsze trasy: Carosello I - 1000 m, Caroselli II - 1750 m, Mottolino - 1873 m.

Najtrudniejsze trasy: Mirko - 1450 m, Larice FIS - 980 m

Hotel Cima Piazzi***                                                                            
Położenie:
Hotel prowadzony przez sympatycznych właścicieli, położony w małej, malowniczej, górskiej miejscowości Valdidentro na wysokości ok. 1345 m npm, pomiędzy Bormio i Livigno.
Odległość od wyciągów: 0,2 km Oga/S.Colombano, Bormio 7 km, Livigno 25 km, S,Caterina Valfurva 20 km.
W obiekcie: recepcja, restauracja, drink-bar, sala TV, tawerna z kominkiem, narciarnia, parking.
Zakwaterowanie: Wygodne i funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe (z możliwością 2 dostawek) z TV, telefonem i łazienką z prysznicem, sejfem. Niektóre pokoje z tarasem.
Wyżywienie: Kuchnia lokalna i międzynarodowa. Śniadania - bufet, obiadokolacje serwowane - wybór z 3 menu (2 dania gorące) + bufet sałatkowy + deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY
DZIEŃ 1       WARSZAWA
Zbiórka o godz.19.00 przed PKiN od strony Muzeum Techniki. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.
DZIEŃ 2        BORMIO- LIVIGNO
Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.
DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH
Program Ski:
jazda na nartach w Alta Valtellina. Autokar pozostaje z grupą na miejscu i dowozi do stoków. Dla chętnych: popołudnie w Termach w Bormio (wstęp ok. 40 euro), wieczorki integracyjne w hotelu.
DZIEŃ 9   BORMIO- WARSZAWA

Po śnaidaniu zwolnienie pokoi hotelowych. Wyjazd do kraju około godz. 10.00. 

DZIEŃ 10    WARSZAWA     

Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

TERMIN 

CENA:

CENY KARNETÓW: (6- dniowy Alta Valtellina)

Dorośli  euro

Junior   euro

Senior   euro

CENA ZAWIERA:

-transport komfortowym autokarem wyposażonym w WC, video, barek z gorącymi napojami, (autokar pozostaje z grupą na miejscu)transfery autokarem na stoki

-7 noclegów w hotelu,

-7 śniadań – bufet, 6 obiadokolacji (wybór z menu: 2 dania gorące, bufet sałatkowy, deser),

-1 kolację regionalną – menu typowe dla regionu,

-ubezpieczenie UNIQA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, koszty ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro

-mapki tras i materiały informacyjne,

- opiekę pilota,

- podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

-dopłaty do pokoju 1- osobowego – 350 zł;

- kaucji zwrotnej za karnet – 5 euro;

- napojów do obiadokolacji;

- opłaty klimatycznej:  1,30 euro osoba/dzień (płatna na miejscu)

- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba  zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379

UWAGA:

- W związku z pandemią COVID 19, proponujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji w wysokości 2,8% ceny imprezy

- podane ceny kalkulowane na grupę min. 35 uczestników w pokoju STANDARD;

- cena może ulec zmianie w zaleźności od kursu waluty Euro

- możliwość zmiany terminu dla grup zorganizowanych

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)