Oferta specjalna

Hotel Liberty ***

Hotel LIBERTY ***

Region Val di Sole

www.libertyhotelmale.it

Położenie: Hotel położony w centrum alpejskiego miasteczka Male, w którym znajdują się sklepy, kawiarnie, restauracje oraz lodowisko. W całej dolinie Val di Sole znajduje się ponad 360 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności.

Odległość od wyciągów: Pejo około 16 km / miejscowość narciarska i uzdrowisko termalne w centrum doliny Val di Sole położone u podnóża Doss dei Cembri (2340 m .n.p.m.) na terenie Parku Narodowego na przełęczy Stelvio - najwyżej położona miejscowość w Trydencie. Długie trasy narciarskie biegnące ze stoków Monte Vioz do samego centrum Pejo. w 2010 roku otwarto kolejkę na wysokość 3000 m n.p.m. / Odległość od Marileva ok. .8 km, od Flogarida Daolassa ok. 5 km, od Tonale i lodowca Presena 25 km, Madonna di Campiglio i Pinzolo ok. 16 km .

Hotel: prowadzony przez sympatycznych właścicieli, posiada pełną infrastrukturę zarówno dla grup turystycznych jak i biznesowych. Oferuje gościom duże, gustownie urządzone pokoje, basen, saunę, siłownię, łaźnię parową, , sale w których odbywają się animacje, gry, seanse filmowe, wieczorki taneczne. Ponadto w hotelu znajduje się bar, restauracja, pokój wypoczynkowy, narciarnia z suszarkami na buty, parking. Hotel posiada własny bezpłatny bus, który dowozi klientów do stacji narciarskiej Daolassa.

Zakwaterowanie: Pokój ekonomiczny o powierzchni 13 – 17 m2, łazienka 2,30 m2. Mniej wygodne pokoje dla niewymagających gości z małą łazienką wyposażona tylko w natrysk

Pokój standard o powierzchni 14,30 – 18 m2, łazienka 3,50 m2, gustownie wyposażone z łazienkami z wanną i prysznicem

Pokój komfortowy o powierzchni 17 – 20 m2, łazienka 4,20 m2. Wygodnie urządzony z obszerną łazienką z wanna i prysznicem.

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV satelitarną, suszarkę, telefon. Możliwość dostawki.

Wyżywienie: HB- śniadania (stół szwedzki) i obiadokolacje (menu do wyboru przy śniadaniu+ bufet sałatkowy+ deser). Hotel oferuje specjały kuchni włoskiej i regionalnej. Raz w tygodniu uroczysta kolacja przy świecach i dźwiękach muzyki.

RAMOWY PROGRAM:

DZIEŃ 1   WARSZAWA

Zbiórka o godz. 19.00 na parkingu przed Muzeum Techniki (PKiN Plac Defilad 1), lub w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Przed granicą możliwość spożycia gorącego posiłku w na koszt własny. Przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2       MALE              

Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, wypoczynek, obiadokolacja. Spotkanie informacyjne na temat regionu i tras narciarskich. Nocleg.

DZIEŃ 3 - 8   JAZDA NA NARTACH

Program Ski Safari: 1x Tonale- Ponte di Legno, 2x Madonna di Campiglio, 1x Marilleva, 1x Folgarida , 1 x Pejo, wieczorki integracyjne w hotelu.

DZIEŃ 9

Po śniadaniu zwolnienie pokoi hotelowych do godz. 10.00. Możliwość jazdy na nartach. Wyjazd w drogę powrotna do kraju.

DZIEŃ 10   WARSZAWA

Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych

Cena za osobę 

 

TERMIN

Cena pokój standard

Cena pokój ekonomiczny

Cena pokój komfort

15.01-24.01.2021

odwołany z powodu Covid-19

2325 zł

2175 zł

2650 zł

22.01-31.01.2021

odwołany z powodu Covid-19

2390 zł

2240 zł

2720 zł

Zniżki:

Dziecko 0-2.9 lat 1450 zł

Dziecko 3-7,9 lat   700 zł

Dziecko 8-15,9 lat 280 zł

Powyżej 16 lat jako 3 lub 4 osoba w pokoju 120 zł

Ceny skipassów dla osób dorosłych

SKIPASS

COMBI 3

SKIAREA

SUPERSKIRAMA

17.01-22.01.2021

205 euro*

239 euro

278 euro

24.01-29.01.2021

205 euro*

268 euro

312 euro

*COMBI 3 : 3 dni Pejo + 3 dni superskirama / 380 km tras/ cena tylko przy zakupie przez przedstawiciela Api Travel

SKIAREA                         6 dni bez Tonale i Ponte di Legnio /180 km tras/

SUPERSKIRAMA           cała dolina bez ograniczeń /380 km tras/

Dzieci do lat 8 skipass gratis

Junior zniżka 20-30% w zależności od skipassu

Nie ma zniżek dla seniorów

Cena zawiera:

- dojazd autokarem, opłaty drogowe, parkingi

- 7 noclegów w pokojach 2- osobowych, typu standard

- wyżywienie HB (7 śniadań typu bufet i 6 obiadokolacji 3 dania, bufet surówek,)

- ubezpieczenie UNIQA KL 10000 euro, NNW 2000 euro, Bagaż 200 euro, koszty ratownictwa 5000 euro, OC SKI 10000 euro, SS 700 euro

-drink powitalny

- 1 kolacja regionalna z muzyką

- korzystanie z basenu, sauny, siłowni, łaźni parowe

- WI FI ,ADSL 20 mb w pomieszczeniach ogólnodostępnych

- animacje, karaoke, gry, seanse filmowe, wieczorki taneczne, dyskoteka

- narciarnę z suszarkami na buty

- jedną popołudniową degustację produktów regionalnych

- jeden raz w tygodniu barbecue

- transfer busem hotelowym do stacji Daolassa

- mapki tras i materiały informacyjne,

- opiekę pilota,

- podatek VAT

- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba  zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379

- obowiązkowej opłaty klimatycznej 1,50 euro osoba/ dzień powyżej 14 roku życia

- napojów do obiadokolacji,

- dopłaty do pokoju 1- osobowego- 280 zł/ tydzień niski sezon, 350 zł wysoki sezon

   Pokoje typu SGL tylko standard

- pokój ekonomiczny i komfort na zapytanie

- korzystania z lodowiska w Male 8 euro

- urządzeń typu bieżnia 4 euro

- jacuzzi 12 euro

- solarium 10 euro

- czepków kąpielowych- 2 euro lub własny

- ręczników- 2 euro lub własny (w przypadku korzystanie z basenu, sauny , łaźni)

- szlafrok- 8 euro lub własny

- wycieczki w góry z wykwalifikowanym przewodnikiem 20 euro (w cenie niezbędny sprzęt)   lub 25 euro z posiłkiem w gospodarstwie agroturystycznym

Uwagi:

- do karnetu wymagana jest zwrotna kaucja 5 euro (key card)

- W związku z pandemią COVID 19, proponujemy wykupienie ubezpieczenia KR w cenie   2.8% ceny imprezy.

- stali klienci w ramach promocji mają w cenie KR oraz opłatę klimatyczną

- cena skalkulowana przy grupie min. 35 uczestników;

- cena może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu waluty Euro


LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.5731)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.5731)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)