Oferta specjalna

Festyn trufla i zbiory oliwek- Toskania

TOSKANIA (7 dni)

Jesienne zbiory oliwek – festyn trufla

                          Bolonia – Piza – Lukka – San Miniato – San Gimingano - Padwa
                                            

                !!!Wszystko w cenie!!!

                         !!!BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!!


DZIEŃ 1  Warszawa - Włochy

Zbiórka uczestników o godz.05.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Przejazd przez Czechy i Austrię, do hotelu we Włoszech w okolicach Tarvisio, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2 Bolonia – Montecatini Terme

Śniadanie. Przejazd do Bolonii, zwiedzanie z przewodnikiem min. zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym m.in. katedry św. Petroniusza, we wnętrzu której znajduje się jedyne na świecie malowidło przedstawiająca Mahometa w piekle, placu z Fontanną Neptuna, Uniwersytetu, krzywych wież – symbolu miasta. Przejazd do hotelu w Montecatini Terme, drink powitalny, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 Piza - Montecarlo

Śniadanie. Przejazd do Pizy, ze znaną na całym świecie Krzywą Wieżą. Zobaczymy również Katedrę, Baptysterium. Po chwili odpoczynku udamy się do gospodarstwa agroturystycznego, w miejscowości Montecarlo, gdzie właściciele obiektu przedstawią nam proces produkcji oliwy, będziemy też mogli przyłączyć się do pracy przy zbiorach. Po wizycie, zasiądziemy wspólnie do stołu i skosztujemy świeżej oliwy oraz win, wraz w typowymi przekąskami. Powrót do hotelu przewidziany w godzinach popołudniowych, czas wolny, kolacja w hotelu.

DZIEŃ 4  Lukka

Po śniadaniu przejazd do Lukki. To przepiękne miasto, centrum którego otoczone jest renesansowym murem obronnym, co nadaje miastu bardzo osobliwy charakter. Będąc w Lucce trzeba pospacerować uliczkami, zatrzymać się na placach, posiedzieć przy kawie w małej kafejce oraz obejść starówkę po dawnych murach. W godzinach popołudniowych powrót  do hotelu, czas wolny oraz kolacja.

DZIEŃ 5  San Miniato – San Gimingniano

Śniadanie w hotelu, przejazd do San Miniato, gdzie w listopadzie w 2, 3 i 4 weekend, każdego roku odbywa się festyn trufla. Wspaniała okazja żeby skosztować dań na bazie trufla, oraz wielu innych smakołyków. Przy okazji zwiedzimy też ten uroczy zakątek.  W godzinach popołudniowych udamy się do San Gimignano, znanego jako średniowieczny Manhattan. Nad miastem wznosi się 8 wież, zbudowanych przez zamożnych mieszkańców w XIII-XV w. W okolicach miasta produkuje się znakomite białe wytrawne wino Vernaccia, którego można skosztować w każdym z okolicznych barów. Wielbiciele słodkości będą mogli udać się do jednej z lokalnych lodziarni by skosztować przepysznych lodów. Po powrocie do hotelu, czekać będzie na nas typowa toskańska kolacja.

DZIEŃ 6 Montecatini Terme - Padwa

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie, przejazd do Padwy, krótki spacer po mieście, indywidua e zwiedzane bazyliki św. Antoniego, czas wolny. Przejazd do hotelu w Tarvisio, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7 Tarvisio - Warszawa

Śniadanie, wyjazd w drogę powrotna do kraju. Podczas przejazdu, dłuższe przerwy na gorący posiłek, płatny we własnym zakresie. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

Termin: listopad 2021

Cena: 2250 zł

Cena zawiera:

- transport autokarem,

- zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu *** w okolicach Tarvisio, 4 noclegi w hotelu **** w Montecatini Terme, pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami,

- wyżywienie: 6 śniadań wzmocnionych, 6 obiadokolacji, drink powitalny, degustacja win z przekąskami, degustacja oliwy,

- przewodnik w Bolonii, Pizie i Lucce,

- polskojęzyczny pilot w San Miniato i San Gimingniano,

- bilet wstępu do katedry w Bolonii i Pizie,

- zestawy tour guide,

- opłaty klimatyczne,

- ubezpieczenie UNIQA NNW 2000 euro, KL 10000 euro, bagaż 200 euro,

- opiekę licencjonowanego pilota,

- podatek VAT,

- TFG

Cena nie zawiera:

- Dopłaty do pokoju 1 osobowego – 100 euro,

- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie + 2,8% ceny,

- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro dziennie,

- opłaty za napoje do obiadokolacji,

- wszystkiego co nie ujęte w programie

- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba  zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379

Uwagi:

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

- Dla grup zorganizowanych możliwa korekta programu

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)