Oferta specjalna

Wielkanoc w Rzymie

WIELKANOC W RZYMIE (6 dni)
Ferrara- Rzym- Siena


DZIEŃ 1 Warszawa- Tarvisio
Zbiórka uczestników o godz. 04.45 na parkingu przy Pałacu Kultury wejścia do Metro Centrum . Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Nocleg i obiadokolacja w hotelu w okolicach Tarvisio.
DZIEŃ 2 Ferrara- Rzym
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Ferrary, zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym Piazza Trento - Trieste ze wspaniale zachowanymi budynkami, wśród których znajduje się m.in. Ratusz, Katedra gotycka św. Jerzego, Dzwonnica. Spacer ulicą via Mazzini do pozostałości po Gettcie Żydowskim, dalej Via delle Volte – jedyną w swoim rodzaju średniowieczną drogą do Rajskiego Pałacu, najstarszej w Europie tawerny, Pałacu Arcybiskupów, zamku św. Michała oraz Diamentowego Pałacu. Czas wolny. Przejazd do Rzymu. Udział w Drodze Krzyżowej w Koloseum. Około godz. 23.00 przejazd do hotelu w Fiuggi, zakwaterowanie, nocleg.
DZIEŃ 3 Rzym
Śniadanie w hotelu, przejazd do Rzymu, zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym m.in. bazyliki św. Jana na Lateranie, Świętych Schodów, Rzymu antycznego z zewnątrz – Koloseum, Forum Romanum, Forum Trajana, Kapitolu. Czas wolny. Następnie zwiedzanie bazyliki św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 4 Rzym
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Watykanu, udział w uroczystej Mszy Wielkanocnej. Zwiedzanie z przewodnikiem Bazyliki św. Piotra, Grot watykańskich oraz Placu. Czas wolny. Następnie plac Wenecki, Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie, bazylika Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 5 Siena
Po śniadaniu przejazd do Sieny, miasta św. Katarzyny, słynącego z wyścigów Palio. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym m.in. kościoła San Domenico, Dzielnicy Gęsi, w której urodziła i wychowała się św. Katarzyna, Katedry, Piazza del Campo. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 6 Warszawa
Wczesne śniadanie lub suchy prowiant, wyjazd z hotelu w drogę powrotna do kraju. Podczas jazdy przerwy na spożycie gorącego posiłku na koszt własny. Przyjazd do Warszawy około godz. 23.00-24.00.

TERMIN 13.04- 18.04.2022  odwołane
CENA 1 730 zł/ osoba

Cena zawiera:
- transport autokarem,
- opłaty drogowe i parkingowe
- wjazdy autokaru do miast Ferrara Siena, Rzym - obwodnica
- zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach**/*** klasy turystycznej we Włoszech pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 5 śniadań wzmocnionych, 4 obiadokolacje (2 dania gorące + deser)
- ubezpieczenie WIENER pakiet BASIC KL 20000 euro, NNW 1250 euro
- opiekę licencjonowanego pilota,
- podatek VAT, TFG
Cena nie zawiera:
- Dopłaty do pokoju 1 osobowego - 400 zł
- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379
- opłat za przewodników lokalnych w Ferrarze, Rzymie, Sienie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawów słuchawkowych, opłat klimatycznych. Razem około 75 euro.
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,75% ceny imprezy, zwrot 100%
- ubezpieczenia od chorób przewlekłych 5 zł dziennie
- opłaty za napoje do obiadokolacji
Uwagi:
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- wjazd do kraju odbywa się na podstawie tzw. paszportu covidowego i po pełnej serii szczepienia na COVID-19

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)