Oferta specjalna

Święto chleba i piernika sierpień 2022

JAWOR- ŚWIĘTO CHLEBA I PIERNIKA


Dzień 1 Warszawa- Wrocław
Zbiórka uczestników o godz. 07.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego, gdzie w 1000 roku Bolesław Chrobry polecił wybudować katedrę pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i siedzibę biskupstwa. Po zwiedzeniu wnętrza katedry (o ile w tym czasie nie będzie żadnego nabożeństwa) kolejny obiekt sakralny, unikat na skalę światową gotycki dwupoziomowy kościół św. Krzyża i św. Bartłomieja (z zewnątrz), Wyspa Piaskowa, ogrody Biblioteki Ossolińskich, gmach Uniwersytetu Wrocławskiego – Aula Leopoldina i wejście na punkt widokowy na Wieży Matematycznej, mury średniowiecznego więzienia. Przy rynku czeka na nas nie tylko Jaś i Małgosia, ale również inne wspaniałe kamienice, gotycki Ratusz i Aleksander hrabia Fredro spoglądający ze swego pomnika na turystów. Przejście ulicą Świdnicką pod operę i Pałac Królewski oraz Synagogę. Uwaga! W trakcie spaceru musimy uważać na najmniejszych obywateli miasta – wrocławskie krasnale, które potrafią pojawiać się w najmniej oczekiwanych miejscach. Czas wolny. Przyjazd do Jawora lub okolic na obiadokolację i nocleg.
Dzień 2 Jawor- Warszawa
Po śniadaniu spacer po mieście, m.in. Kościół Pokoju, wpisany na Listę UNESCO, kościół św. Marcina, Zamek Piastowski, Ratusz, kamienice z XVII wieku. Następnie udział w drugim dniu święta Chleba i Piernika Na licznych stoiskach będą się prezentować okazałe chleby wypiekane według starych receptur, chleby na zakwasie, o wyjątkowym smaku i zapachu. To tu został ustanowiony rekord na najdłuższy piernik w Polsce- mistrzowie cukiernictwa stworzyli wyśmienity i pachnący piernik, który mierzył 40 metrów i 20 centymetrów. Rekord został potwierdzony specjalnym certyfikatem. Dla nikogo nie zabraknie chleba i pierników, a degustacjom będą towarzyszyć unoszące się zewsząd zapachy świeżego pieczywa, cynamonu, miodu i przypraw korzennych. Jest to tylko przedsmak tego, co będzie można skosztować przez te wyjątkowe trzy dni. Imprezie będą towarzyszyć widowiska, prezentacje artystyczne, koncerty gwiazd sceny muzycznej.

Termin 27- 28.08.2022
CENA 470 zł
Cena zawiera:
- transport autokarem,
- zakwaterowanie w hotelu/ pensjonacie w pokojach dwu- trzyosobowych z łazienkami,
- śniadanie i obiadokolację,
- poczęstunek niespodzianka
- ubezpieczenie WIENER NNW Basic 6 000 zł,
- opieka licencjonowanego pilota,
- podatek VAT, TFG, TFP
Cena nie zawiera: 
- wszystkiego co nie ujęte w programie,
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3,75% ceny imprezy

Uwagi:
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Możliwość zmiany programu dla grupy zorganizowanej.
- program obchodów zostanie podany około miesiąc przed wydarzeniem

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7402)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)