Oferta specjalna

Kalabria 12 dni

KALABRIA 12 dni

Ferrara – Caserta – Capo Vaticano – Etna – Taormina – Monte Cassino - Padwa

RAMOWY PROGRAM IMPREZ

DZIEŃ 1 WARSZAWA- TARVISIO

Zbiórka uczestników o godzinie 05.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Wyjazd w kierunku granicy. Przejazd przez Czechy i Austrię do hotelu we Włoszech ok. Tarvisio, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2   FERRARA

Po śniadaniu przejazd do Ferrary- miasta, w którym mieszkali m.in. Lukrecja Borgia, Lodovico Ariosto i Savonarola. Zwiedzanie z przewodnikiem starówki z najlepiej zachowanymi we Włoszech renesansowymi murami i bastionami, zamku Estenese / z zewnątrz/, katedry z 1135 roku, spacer malowniczymi uliczkami starówki na której znajdują się wspaniałe renesansowe pałace. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3   CASERTA- KALABRIA

Po śniadaniu przejazd do Caserty, zwiedzanie pałacu królów hiszpańskich wybudowanego w stylu barokowo rokokowym, spacer po ogrodach, które swoją wielkością miały przyćmić ogrody w Wersalu. Przejazd do hotelu na Kalabrii – Capo Vaticano, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 

DZIEŃ 4 – 9    KALABRIA/WYPOCZYNEK

Śniadania i obiadokolacje w hotelu, wypoczynek nad morzem, możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych w hotelu:

1. Stromboli nocą- cena 55 euro osoba, dzieci do lat 12- 35 euro

2. Całodzienna wycieczka na Wyspy Liparyjskie / Lipari, Vulcano, Stromboli/- 55 euro osoba dorosła, 35 euro dziecko dl lat 12

3. Rejs wokół półwyspu- osoba dorosła 20 euro, dzieci do lat 12- 10 euro

4. Wycieczka do Tropei z degustacją ½ dnia- 20 euro osoba dorosła, 10 euro dzieci do lat 12

W cenę wycieczki wliczona jest całodniowa wycieczka na Sycylię:

Wczesne śniadanie lub lunch packet, przejazd do Villa San Giovanni, przeprawa promowa przez cieśninę mesyńską. Przejazd do Taorminy, nazywanej ,, Perłą Sycylii”, spacer po miasteczku min. Teatr Grecki, Park Miejski, w którym upamiętnieni zostali obrońcy Taorminy z okresu I i II wojny światowej, reprezentacyjna ulica miasta Viale Umberto z licznymi kościołami, zabytkowymi budowlani oraz Placem Katedralnym z barokową fontanną, symbolem miasta. Czas wolny. Przejazd na Etnę, najwyższy czynny wulkan w Europie. Wjazd autokarem na 1900 m n.p.m., spacer po wygasłych kraterach wulkanu min. Krater Silvestri. Degustacja miodów, win i nalewek sycylijskich. Dla chętnych możliwość wjazdu kolejką i jeepami na wysokość 3000 m n.p.m., spacer z przewodnikiem / dodatkowo płatne ok. 70 euro/. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 10   KALABRIA- MONTE CASSINO- FIUGGI

                        Po śniadaniu wjazd w stronę Rzymu. Po drodze zwiedzanie klasztoru benedyktynów oraz chwila zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich na Monte Cassino. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 11   PADWA

Śniadanie, przejazd do Padwy, zwiedzanie bazyliki św. Antoniego, spacer po mieście. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 12   WARSZAWA

                     Wczesne śniadanie lub lunch packet na drogę. Przejazd przez Austrię i Czechy do Polski. Powrót do Warszawy około godz. 23.00. W trakcie podróży dłuższe przerwy, możliwość spożycia gorącego posiłku na koszt własny.

TERMIN 01-12.07.2021

CENA     2990 zł

3 osoba w pokoju 2850 zł

Dziecko jako 3 i 4 osoba w pokoju 2650 zł

Cena zawiera:

-przejazd autokarem,

-zakwaterowanie: 11 noclegów w hotelach *** klasy turystycznej, pokoje 2- 3- osobowe z łazienkami,

-wyżywienie: 4 śniadania wzmocnione, 1 lunch packet, 5 obiadokolacjI / 2 dania gorące + deser . Podczas pobytu 6 śniadań typu bufet, 6 obiadokolacji / bufet surówek, 2 dania gorące, deser/,

-opłaty klimatyczne,

-całodzienna wycieczkę na Sycylię – Etna , Taormina,

- serwis plażowy 2 leżaki i parasol na pokój,

-1 godzina bezpłatnego korzystania z kortu tenisowego na pokój,

-opiekę licencjonowanego pilota,

-ubezpieczenie UNIQA NNW, KL, Bagaż,

-TFG,

-podatek VAT,

-wieczorki taneczne, w wysokim sezonie animacje na plaży i przy basenie

Cena nie zawiera:

-przewodnika lokalnego w Ferrarze i Padwie, bilet do Pałacu w Casercie- płatne 50 euro,

-klimatyzacji w hotelu Grotticelle dodatkowo płatne 5 euro za pokój za dobę,

-ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 2,8% ceny imprezy,

-ubezpieczenia od chorób przewlekłych 3 euro dziennie,

-napojów do obiadokolacji,

-wycieczek fakultatywnych,

-wszystkiego co nie ujęte w programie

- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba  zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379

Uwagi:

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie w związku z panującą pandemią COVID- 19,

- w czasie trwania reżimu sanitarno- epidemiologicznego obiekty gastronomiczne nie serwują posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy podawane są do stolika, co nie zmniejsza ich jakości ani ilości,

- na dzień tworzenia oferty wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania,

- zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad sanitarno- epidemiologicznych wywołanych COVID- 19

- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty

- możliwość zmiany programu na życzenie grupy.

-Zakwaterowanie podczas pobytu na Kalabrii w hotelu Grotticelle www.grotticelle.com

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)