Oferta specjalna

Kraje Beneluksu 9 dni

KRAJE BENELUKSU (9 dni)

Poczdam- Amsterdam- Zaanstad- Alkmaar- Ijmuiden-Haga- Rotterdam- Antwerpia- Brugia- Gandawa- Bruksela- Lipsk- Chociebuż

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1 WARSZAWA- POCZDAM
Zbiórka w miejscu wyznaczonym przez organizatora o godzinie 04.30. Wyjazd autokaru w kierunku granicy z Niemcami. Postój w Poczdamie. Zwiedzanie pałacyku Cecilienhof, gdzie obradowała Konferencja Poczdamska, na której ustanowiono zasady organizacji Europy po II wojnie światowej. Przejazd autokarem przez najpiękniejsze zakątki Poczdamu, spacer po Zespole Pałacowo – Parkowym Sanssouci. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2 AMSTERDAM
Śniadanie. Przejazd do Amsterdamu- zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. W programie m.in. spacer po położonym nad wieloma kanałami centrum miasta, Plac Dam z Pałacem Królewskim, Begijnhof, Westerkerk, Oude Kerk. Rejs po kanałach, targ kwiatowy, czas wolny. Wizyta w Coster Diamonds- fabryce- szlifiernii diamentów wraz z muzeum, gdzie można zobaczyć Koh- i- noor największy diament świata. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja,nocleg.

DZIEŃ 3 ZAANSTAD- ALKMAAR- IJMUIDEN
Śniadanie. Przejazd do Zaandam- miasta przemysłowego położonego na dwóch brzegach rzeki Zaan, gdzie od XVI wieku nastąpił rozwój przemysłu drewnianego. Zwiedzanie muzeum Zaanse Schans- muzeum wiatraków architektury drewnianej, gdzie produkuje się musztardę i drewniaki. Następnie przejazd do Alkmaar- spacer po mieście słynącym z targu serów. Zwiedzanie m.in. Grote Kerk, Stadthuis, Waagplein. Następnie przejazd do Ijmuiden- XIX-wieczny Fort ma status Światowego dziedzictwa UNESCO i jest największym obiektem tego typu w amsterdamskiej linii obrony. Następnie IJmuiden Bunker Museum, które w czasach Drugiej Wojny Światowej było niemieckim bunkrem. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

DZIEŃ 4 HAGA- ROTTERDAM
Po śniadaniu przejazd do Hagi- politycznej stolicy Holandii. Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym miasta, m.in. Pałac Pokoju, muzeum Mauritshuis, Binnenhof z Salą Rycerską, Gemeentemuseum, gdzie można oglądać m.in.: prace Pieta Mondriana. Groote Kerk, Nieuwe Kerk, kościół Oud Katholickekerk, ratusz (XVI w.), pałac Huis ten Bosch (XVII w.). port rybacki, budynek Museum Gavengenpoort to część dawnej fortyfikacji, która do XIX wieku służyła za więzienie. Dziś mieści się tam Muzeum Bramy Więziennej, Haagse Mart, podobno największy targ w Europie, a z całą pewnością w Holandii. Następnie przejazd do Rotterdamu. Zwiedzanie m.in. Erasmusbrug- najcięższy i największy most zwodzony Europy, Markthal- hala zbudowana w kształcie podkowy, osiedle domków Kubuswoningen, wieża widokowa Euromast, Muzeum Boijmans Van Beuningen- muzeum z bogatą kolekcją rzeźby i malarstwa od średniowiecza do czasów najnowszych. Tu m.in. dzieła Rembrandta, Rubensa, Boscha, van Gogha i Moneta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 ANTWERPIA- BRUGIA
Po śniadaniu przejazd do Antwerpii. Zwiedzanie Antwerpii- jeden z największych dworców kolejowych w całej Belgii, ratusz w Antwerpii- wpisany na Listę światowego dziedzictwa Narodowego UNESCO, Katedra Najświętszej Marii Panny jest jedną z najwyższych budowli sakralnych na świecie, a zarazem największy i najważniejszy kościół gotycki w Belgii, zamek Het Steen położony jest przy samej rzece, port- muzeum MAS, Dom Rubensa- Muzeum Piotra Rubensa (żył w latach 1577–1640), w którym zebrane są zbiory artysty, mieści się w jego historycznym domu, w którym spędził pięć lat swojego życia. Przejazd do Brugii- belgijskiego Amsterdamu. Historyczne centrum Brugii znajduje się od 2000 roku na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Bazylika Świętej Krwi z XII wieku, posiada fiolkę z rzekomą krwią Chrystusa, Grote Markt – hale targowe oraz wieża z carillonem składającym się z 47 dzwonów, kościół Najświętszej Marii Panny z XIII-XVI w. (w środku rzeźba Michała Anioła Madonna z Dzieciątkiem) ze 122 metrową wieżą kościelną, gotycki ratusz z bogato rzeźbioną fasadą (XIV-XV) Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 GANDAWA - BRUKSELA
Po śniadaniu przejazd do Gandawy- miasta od czasów średniowiecza słynącego z produkcji koronek. Rejs po kanałach rzeki Lei. Spacer po mieście, m.in. wejście na 90- metrową wieżę Belfort, Katedra św. Bawona, romańsko-gotycki kościół św. Mikołaja (przykład architektury gotyckiej znad Skaldy), ratusz gotycko-klasycystyczny z XVI i XVIII wieku, sukiennice – początek budowy XV wiek i dzwonnica – belfort z XIV wieku, domy cechowe i magazyny przy Korenlei i Graslei. Następnie przejazd do Brukseli, zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym. Wielki Plac będący historycznym centrum miasta z kamienicami z XVIII w. Ratusz w stylu gotyckim ukończony w 1459, Dom Króla z XIX w., w którym obecnie znajduje się Muzeum Miejskie (między innymi z ceramiką i wyrobami ze srebra), Pasaż św. Huberta z 1847 ze sklepami, galeriami, kafejkami i restauracjami. 8 kwietnia 2008 zgłoszony na listę światowego dziedzictwa UNESCO Pałac Królewski z XIX w. Pałac Narodów – siedziba parlamentu, Park Brukselski z XVIII w. Katedra św. Michała i św. Guduli z XIII-XVI w., słynie z witraży, Manneken Pis, jeden z symboli miasta, czyli figurka siusiającego chłopca z 1619. Parc du Cinquantenaire z 1880 z łukiem triumfalnym, Królewskim Muzeum Sił Zbrojnych i Historii Militarnej, Muzeum Sztuki i Historii oraz Muzeum Motoryzacji, Kościół św. Jana Chrzciciela z 1657, Atomium. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 7 BRUKSELA- LIPSK
Śniadanie. Przejazd w stronę Lipska- spacer po mieście z przewodnikiem miejscowym min. Stary i Nowy Ratusz, Dom królewski, Stara Waga, kościół św. Tomasza i św. Mikołaja, Dom Mendelssohna, Opera, Pomnik Bitwy Narodów. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8 LIPSK- CHOCIEBUŻ
Śniadanie. Rejs po Szprewie. Zwiedzanie z przewodnikiem Chociebuża m.in. Rynek ze starymi kamieniczkami i apteką pod Lwem, Wieża Grodkowska – symbol miasta, Młyn Krupniczy, kościół zamkowy, barokowa zabudowa oraz parki, muzea i sklepy z bogatą ofertą handlową, to wszystko nadaje miastu niezapomnianego uroku i przyciąga setki tysięcy turystów. Przejazd do Żagania, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

DZIEŃ 9 POLSKA
Śniadanie, przejazd do Warszawy. Po drodze postój na obiad płatny we własnym zakresie. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.


TERMIN 25.06-03.07.2022

CENA 2990 zł/osoba

Cena zawiera:
- transport autokarem,
- zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelu 2/3*- pokoje 2-3osobowe z pełnym węzłem sanitarnym,
- wyżywienie: 8 śniadań, 8 obiadokolacji,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie WIENER Basic (NNW 1 250 euro, KL 20 000 euro)
- obligatoryjna opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy
- podatek VAT

Cena nie zawiera:
- biletów wstępu i przewodników lokalnych, ok. 150 euro
- dopłaty do pokoju 1 osobowego - 700 zł na zapytanie,
- dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie + 3,75% ceny,

-ubezpieczenia od chorób przewlekłych 5 zł dziennie,
- wszystkiego co nie ujęte w programie

Uwagi:

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie w związku z panującą pandemią COVID- 19,
- w czasie trwania reżimu sanitarno- epidemiologicznego obiekty gastronomiczne nie serwują posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy podawane są do stolika, co nie zmniejsza ich jakości ani ilości,
- na dzień tworzenia oferty wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania,
- zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad sanitarno- epidemiologicznych wywołanych COVID- 19
- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty
- możliwość zmiany programu na życzenie grupy.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)