Oferta specjalna

Paryż 7 dni

PARYŻ (7 dni)

 

Bruksela- Paryż –Amsterdam

!!!bez nocnych przejazdów!!!


RAMOWY PROGRAM IMPREZY

DZIEŃ 1 WARSZAWA- NIEMCY

Zbiórka uczestników o godzinie 06.00 w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Wyjazd  kierunku granicy polsko- niemieckiej, przed granica w Świecku możliwość zjedzenia obiadu na koszt własny. Przejazd przez Niemcy. Nocleg.

DZIEŃ 2 NIEMCY- BRUKSELA- OKOLICE PARYŻĄ

Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Brukseli, stolicy Belgii i Unii Europejskiej, której symbolem jest Manneken Pis. Spacer po mieście i zwiedzanie najważniejszych zabytków: Wielkiego Placu z otaczającymi go kamienicami, Ratusza, Domu Króla, Pałacu Królewskiego, Katedry św. Św. Michała i Goduli, Dzielnicy Europejskiej z siedzibą Parlamentu Europejskiego oraz Atomium. Następnie przejazd na nocleg do hotelu na obrzeżach Paryża.

DZIEŃ 3 PARYŻ – WERSAL

Po śniadaniu przejazd do Paryża. Spacer po wyspie Cite i jej najbliższych okolicach (Pałac Sprawiedliwości, Święta Kaplica, Katedra Notre Dame, Ratusz Miejski), w Dzielnicy Łacińskiej: Panteon- miejsce pochówku najbardziej zasłużonych dla Francji ludzi; Sorbona- najstarszy francuski uniwersytet. Krótki czas wolny. Przejazd do Wersalu*-  jednego z najpiękniejszych pałaców królewskich na świecie, wspaniałej siedziby Króla- Słońce. Zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz spacer po ogrodach.  Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4 PARYŻ

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża: okolice Centrum Pompidou oraz dzielnicy Paryskich Hal- miejsca, gdzie we fragmenty najstarszych obiektów miasta wkomponowano zaskakująco nowoczesne budowle. Ponadto Ogrody Tuileries, Plac Vendome z ekskluzywnymi hotelami (m.in.: Ritz) oraz sklepami, Opera Garnier, Muzeum Perfum Fragonard. Wjazd na III poziom Wieży Eiffla. Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5 PARYŻ

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża:  Luwr- jedno z najwspanialszych muzeów sztuki na świecie; zbiory obejmują najpiękniejsze europejskie obrazy, rzeźby i dzieła rzemiosła artystycznego od epoki średniowiecza aż po czasy Impresjonistów,  a także kolekcje wybitnych dzieł sztuki ze starożytnych: Egiptu, Bliskiego Wschodu, Grecji i Rzymu. Następnie Most Aleksandra, Pałac Inwalidów z grobowcem cesarza Napoleona I, Łuk Tryumfalny z wejściem na taras widokowy, z którego roztacza się wspaniały widok na „paryską gwiazdę”, spacer po Polach Elizejskich. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 6 AMSTERDAM- NIEMCY

Po wczesnym śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie Amsterdamu, (położonego nad wieloma kanałami, przez co budzi skojarzenia z Wenecją) m. in.: Placu Dam z Pałacem Królewskim, Begijnhof (siedziba zgromadzenia beginek, w okresie średniowiecza zajmującego się wdowami i samotnymi kobietami), Westerkerk (kościoła z najwyższą wieżą w mieście), Oude Kerk (najstarszej świątyni w mieście). Krótki czas wolny. Przejazd przez Niemcy, nocleg.

DZIEŃ 7 NIEMCY- WARSZAWA

Po śniadaniu przejazd do Polski. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

 

TERMIN: 10-16.07.2021

 

CENA:    1830 ZŁ/OS.

 

Cena zawiera:

-transport : komfortowy autokar,

- zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach **/*** , pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, -wyżywienie:  6 śniadań kontynentalnych,

- pilot: opieka pilota na całej trasie wycieczki,

- ubezpieczenie: AXA - KL, NNW, bagaż ,

-podatek VAT,

-TFG

 Cena nie zawiera:

- Dopłaty do czterech obiadokolacji w restauracji w Paryżu 220 zł.

- Turystycznego Funduszu Pomocowego- obligatoryjny, bezzwrotny +10 zł/ osoba  zgodnie z Rozporządzeniem z dn. 22.12.2020 poz. 2379

-Dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy +2,8%.

-Dopłaty do pokoju jednoosobowego 450 zł.

-Opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników lokalnych, opłaty za rejs po Sekwanie, w wysokości około 140 euro.

 UWAGI:

** Kolacja z winem do woli, muzyka (gitara, akordeon i śpiewający szlagiery) kosztuje około  40 euro/os. Możliwość degustacji ślimaków,  przystawka, danie , deser oraz taca serów przed deserem i napoje bez ograniczeń.

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie w związku z panującą pandemią COVID- 19,

- w czasie trwania reżimu sanitarno- epidemiologicznego obiekty gastronomiczne nie serwują posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy podawane są do stolika, co nie zmniejsza ich jakości ani ilości,

- na dzień tworzenia oferty wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania,

- zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad sanitarno- epidemiologicznych wywołanych COVID- 19

- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty

- możliwość zmiany programu na życzenie grupy.

- osoby podróżujące samotnie będą w miarę możliwości dokwaterowane do pokoju 2-3 osobowego.

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.6072)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)