Oferta specjalna

Węgry 6 dni

WĘGRY (6 dni)

Bratysława- Budapeszt- Esztergom- Szentendre- Gödöllő- Eger- Tokaj- Jaskinie Aggtelek


RAMOWY PROGRAM IMPREZY
DZIEŃ 1 POLSKA- BRATYSŁAWA
Zbiórka o godzinie i w miejscu ustalonym przez organizatora. Odjazd autokaru na Słowację. Po drodze możliwość zjedzenia ciepłego posiłku na koszt własny. Spacer po Bratysławie m. in. wzgórze zamkowe, katedra św. Marcina, Rynek Staromiejski z fontanną Rolanda, ratusz, pałac arcybiskupów. Przyjazd do hotelu w okolicach Bratysławy. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2 BUDAPESZT
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem miejskim. W trakcie zwiedzania zobaczymy m.in. Plac Bohaterów, zamek Vajdahunyad, park miejski, Vaci utca, bazylikę św. Stefana, Parlament, wzgórze zamkowe. Rejs statkiem po Dunaju. Obiadokolacja. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

DZIEŃ 3 ZAKOLE DUNAJU
Śniadanie. Całodzienny wyjazd na Zakole Dunaju, w trakcie którego zobaczymy atrakcje w trzech miastach połażonych nad Dunajem. Esztergom to miasto znane ze wspaniałej bazyliki z renesansową kaplicą Tamása Bakócza. Z ruin zamku w Visegradzie roztacza się wspaniały widok na zakole Dunaju. Szentendre to urokliwe miasteczko z barokowym rynkiem, wąskimi i krętymi uliczkami i pięknymi kościółkami. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4 GODOLLO- EGER
Śniadanie. Przejazd do Gödöllő. Zwiedzanie ulubionego pałacu cesarzowej Sisi. Przejazd do Egeru. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim. W trakcie spaceru zobaczymy zamek, minaret, kościół Minorytów, plac Dobó, liceum i bazylikę. Przejazd do hotelu w okolicach Tokaju. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5 TOKAJ
Śniadanie. Przejazd do Tokaju- kilkugodzinny pobyt w basenach termalnych w dzielnicy Sóstó Fürdő, degustacja win tokajskich w jednej z piwnic na Guzikowej Górze (Gómbos-hegyi). Przejazd do hotelu w okolicach Miskolca. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6 JASKINIE AGGTELEK/BARADLA- POLSKA
Śniadanie. Przejazd do Jaskini Baradla. Zwiedzanie największej i jednej z najpiękniejszych jaskiń na Węgrzech. Przejazd do Polski przez Słowację. Przyjazd na miejsce zbiórki w późnych godzinach wieczornych.


TERMIN 11.04- 16.04.2022
                  01.05- 06.05.2022
                  04.06- 09.06.2022
                  18.07- 23.07.2022

CENA 1910 zł/osoba

Cena zawiera:
-transport autokarem,
-zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach **/***, pokoje 2, 3- osobowe z łazienkami,
-wyżywienie: 5 śniadań, 5 obiadokolacji,
-opiekę licencjonowanego pilota,
-ubezpieczenie WIENE Basic (NNW – 1250 €, KL – 20 000€),
-opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, TFP
-podatek VAT

Cena nie zawiera:
-biletów wstępu i przewodników lokalnych w wysokości ok. 100 euro,
-dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 3,75% ceny imprezy,

-ubezpieczenia od chorób przewlekłych 5 zł dziennie,
-napoje płatne dodatkowo.

Uwagi:
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie w związku z panującą pandemią COVID- 19,
- w czasie trwania reżimu sanitarno- epidemiologicznego obiekty gastronomiczne nie serwują posiłków w formie bufetu szwedzkiego. Potrawy podawane są do stolika, co nie zmniejsza ich jakości ani ilości,
- na dzień tworzenia oferty wszystkie obiekty są udostępnione do zwiedzania,
- zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad sanitarno- epidemiologicznych wywołanych COVID- 19
- zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejność dokonania pełnej wpłaty
- możliwość zmiany programu na życzenie grupy.
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
- dopłata do pokoju 1 osobowego na zapytanie

LokalizacjaNapisz do nas

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.
Oświadczam, ze zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

Formularz rezerwacji


Informacje ogólne:
Termin:
Impreza:
Transport:
Miejsce wsiadania:
Zakwaterowanie:
Wyżywienie:
Ubezpieczenie:
Ilość osób:
Uwagi:
Pierwszy uczestnik imprezy - osoba rejestyjąca:
Imię:
Nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres eMail:
DOPŁATA (dowolnie):
- brak
- od kosztów rezygnacji 2,80% ceny imprezy
- od kosztów rezygnacji + choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych 8,40% ceny imprezy
Ubezpieczenie dodatkowe: (dowolnie):
- brak
- Europa: 3 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
- Świat: 6 euro (kurs 4.7476)/dziennie - choroby przewlekłe z wyłączeniem amatorskich i zawodowych sportów letnich i zimowych
Podsumowanie kosztów:
Cena za osobę:
zł.
Dopłaty:
zł.
Kwota do zapłaty:
zł.
OŚWIADCZENIE:
Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych ( Dz.U. z 2016 r. poz. 187 i 1334 , dalej ,,Ustawa”), znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ( Dz. U. z 2016 r. poz. 1334), każdy uczestnik jest zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i zgodnie z art. 10f ust.1 pkt 1 Ustawy składka na rzecz TFG jest należna z dniem zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych polegających na organizowaniu imprez turystycznych lub umowy w zakresie pośrednictwa na zlecenie klientów w zawieraniu umów o świadczenie usług turystycznych. Składka na TFG jest wliczona w cenę imprezy.

OŚWIADCZENIE: Oświadczam, w imieniu własnym oraz uczestników imprezy turystycznej, na rzecz których dokonuję płatności, że przed zawarciem umowy zapoznałam/em się z programem imprezy, Warunkami Uczestnictwa oraz otrzymałam/em OWU Podróży Kontynenty zatwierdzone uchwałą Zarządu AXA Nr 1/17/12/2015 z dnia 17.12.2015 r wraz z pozostałymi warunkami umowy ubezpieczenia, jakie obowiązywać będą po zawarciu przez Biuro Podróży umowy ubezpieczenia na moją rzecz i na rzecz tych uczestników oraz oświadczam w imieniu własnym i tych uczestników, że akceptuję te warunki ubezpieczenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych tych osób podanych we Wniosku o ubezpieczenie przez AXA TUiA S.A zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia na mój rachunek i rachunek ww. osób. Dane te podaję dobrowolnie i przysługuje mi prawo wglądu i modyfikacji danych.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zwanego w dalszej części Rozporządzeniem, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz krajowymi aktami prawnymi w tym zakresie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów - do usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych. Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie z zastrzeżeniem konieczności przetwarzania niezbędnych danych do końca okresu rozliczeniowego, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie oraz celu zgodnym z niniejszą Umową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Api Travel sp.zo.o za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr. 144 poz.1204 ze zmianami)
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, na podany przeze mnie numer telefonu, dla celów dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2004 r.. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U.z 2004 r., Nr. 171, poz. 1800 ze zm.)